Į neeilinį posėdį susirinkę rajono Tarybos nariai nutarė padėti krepšinio klubui „Nevėžis“ užbaigti sezoną. Devyniolikai narių balsavus „už“ ir tik vienam D. Kaminskui susilaikius buvo nutarta skirti krepšinio klubui 50 tūkstančių eurų.

rajono mero S. Grinkevičiaus teigimu, parėmę „Nevėžį“ rajono Tarybos nariai parodė, kad pritaria minčiai, jog Kėdainiams reikia didžiojo krepšinio.

Rajono mero S. Grinkevičiaus teigimu, parėmę „Nevėžį“ rajono Tarybos nariai parodė, kad pritaria minčiai, jog Kėdainiams reikia didžiojo krepšinio.

Tokia suma buvo reikalinga, kad klubas galėtų visiškai atsiskaityti su komanda už šiųmetį sezoną ir galėtų teikti licencijavimo dokumentus kitam 2016-2017 metų sezonui.

Tarybos nariams reikėjo laiko, kad jie įsigilintų į „Nevėžio“ situaciją ir apsispręstų gelbėti ar ne komandą. „Šiuo sprendimu Taryba patvirtino, kad Kėdainiams reikia krepšinio klubo „Nevėžis“. Žinoma, klube yra problemų. „Nevėžio“ valdyba įsipareigojo parengti trejų metų veiklos streategiją, teigia, jog intensyviai ieškio generalinio rėmėjo. Manau, kad rajono Taryba turi apsispręsti, kaip remti sportą ir konkrečiai krepšinį. Galiu tik kaip pavyzdį pasakyti, kad Utenos savivaldybė vien „Juventus“ krepšinio komandai per metus skiria per 400 tūkstančių eurų. Tad mes dar galime permąstyti savo nusiteikimus ir sprendimus, kaip galime remti sportą. Manau, kad rajono Sporto taryba turės nemažai diskusijų, kaip paskirstyti paramą prioritetinėms sporto šakoms“, – pasibaigus posėdžiui sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

KK „Nevėžis“ direktorė I. Marijošienė pažadėjo parengti klubo veiklos strategiją ir ją pristatyti rajono Tarybai.

KK „Nevėžis“ direktorė I. Marijošienė pažadėjo parengti klubo veiklos strategiją ir ją pristatyti rajono Tarybai.

Krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė dėkojo Tarybos nariams už supratimą: „Per prioritetinių šakų rėmimo programą mūsų klubas iš savivaldybės buvo gavęs 57 tūkstančius eurų paramos. Dabar mums labai reikėjo dar 50 tūkstančių, kad galėtume pabaigti finansinius pastarojo sezono įsipareigojimus. Iš ankstesnių sezonų klubas turi per 50 tūkstančių eurų skolos penkiems krepšininkams. Tokia situacija susiklostė, kai buvo patikėta žodiniais pažadais ir sudarytos sutartys su pajėgiais ir brangiais žaidėjais. Pamažu skolas bandome mokėti.

Darome viską, kad rastume rėmėjų ir skolų šleifą pagaliau nusimestume.“

Krepšinio klubo vadovai įsiklausė į rajono Tarybos narių prašymą kuo operatyviau parengti kelerių metų veiklos strategiją ir kuo atviriau bendrauti su rajono vadovais, kad neliktų jokių neaiškumų ir nesusipratimų pagrindinės rajono krepšinio komandos gyvenime.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.