Šiandien, po vidurdienio, „Kėdainių mugės“ redakcijai atsiųstos nuotraukos, kuriose matyti, kaip Kėdainiuose, ties viešąja biblioteka, Nevėžyje plaukioja keli vandens motociklai. Nors kai kam tai galėjo atrodyti neblogas šou, aplinkosaugininkai tikina, kad tokioms transporto priemonėms šioje upėje – ne vieta.

„Vandens motociklininkai Nevėžį raižė tikrai netrumpai, net spėjo susirinkti žiūrovų. Pakrantėje stoviniavę žmonės stebėjo, kaip patvinusioje upėje „ardosi“ motociklininkai. Jie plaukiojo pasišokinėdami ir keldami bangas. Regis, jie pasirodė nuo Skongalio užtvankos. Ties pėsčiųjų tiltu jie plaukiojo gal apie 20 minučių, po to kuriam laikui nuplaukė Vilainių kryptimi ir po pertraukos vėl grįžo.

Vieni žiūrovai tarsi gėrėjosi neįprastu vaizdu, nes tikrai ne dažnai pamatysi tokius vaizdus Nevėžyje, o kiti gi stebėjosi, negi galima šioje vietoje plaukioti vandens motociklais, ar nereikia tam jokių leidimų, ar nedaroma žala gamtai. Vandens motociklai kėlė ir didelį triukšmą, bet per tą laiką nei policija, nei kokios kitos tarnybos nepasirodė“, – pasakojo viena iš įvykio liudininkių.

Vandens motociklininkai Nevėžį raižė šiandien vidurdienį. Pasak liudininkų, jie plaukiojo tiek Vilainių, tiek ir Skongalio gatvėje esančios užtvankos link. (Skaitytojos nuotr.)

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris informavo, kad nėra gavusi jokio pranešimo apie Nevėžyje vandens motociklais plaukiojusius asmenis.

Redakcija laukia aplinkosaugininkų komentaro.

„Kėdainių mugės“ inf.