Nors pastaruoju metu Kėdainių rajone policijos pareigūnai išaiškina vis daugiau neblaivių automobilius vairuojančių asmenų, ganėtinai dažnai pasitaiko atvejų, kad norintys išvengti atsakomybės už padarytą nusižengimą asmenys policijos pareigūnams pasiūlo kyšius.


Trečiadienį, apie 20 valandą Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje policijos pareigūnai sustabdė automobilį, kurį, kaip paiškėjo vėliau, vairavo neblaivi moteris. Jai nustatytas 1,94 promilės girtumas.

Siekdama išvengti atsakomybės, moteris Kauno apskrities VPK policijos pareigūnams siūlė kyšį, konkreti pinigų suma nebuvo įvardinta. Moteris uždaryta į areštinę, o jai pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo apsvaigus ir bandymo papirkti policijos pareigūnus. 

Primename, kad vairavimas išgėrus ir bandymas papirkti policijos pareigūnus, ypatingai skaudžiai baigėsi dabar jau buvusiam Kėdainių rajono savivaldybės tarnautojui, kuriam neapgalvotas žingsnis kainavo karjerą, teisės vairuoti transporto priemonę atėmimą, 5 000  eurų baudą ir automobilio konfiskavimą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.