Prieš pat šv. Velykas, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos frakcija „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ skyrė paramą nuo gaisro P. Lukšio gatvės daugiabutyje nukentėjusiai šeimai, kurioje auga trys mažamečiai vaikučiai.

Vedini noro sušvelninti gaisro padarinius šeimai, visi frakcijos nariai skyrė savo, kaip tarybos narių, gautus atlyginimus – trijų mėnesių darbo užmokestį. „Šiomis lėšomis norime prisidėti prie sudegusio buto remonto, nes, kaip žinome, darbų ten dar nemažai. Tikimės, kad šeimai pavyks surinkti reikalingas lėšas, suremontuoti butą ir pradėti naują gyvenimo etapą“, – sakė frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ seniūnas, ilgametis rajono tarybos narys Saulius Grinkevičius.

Sprendimą tarybos nario atlyginimą skirti ne asmeniniams poreikiams, o geriems darbams, frakcija priėmė bendru sutarimu dar praėjusių metų lapkritį. Pirmuosius atlyginimus tarybos nariai skyrė paramos fondui „Tautvydo gerovė“. „Šiuos pinigus frakcija skiria ir ateityje skirs mūsų kraštiečiams, kuriems reikia pagalbos, paremti“, – teigė S. Grinkevičius.

Kaip buvo rašyta „Kėdainių mugėje“, vasario 25 dienos vakarą P. Lukšio gatvės daugiabutyje, šeimos išsinuomotame bute, kilo gaisras. Išdegė virtuvė, koridorius, apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko kiti du kambariai, uždūminta ir aprūko namo laiptinė, sulieti apačioje esantys butai. Mama su trimis vaikučiais iš liepsnų išsigelbėjo, tačiau užklupo finansiniai gaisro padariniai, o ką ir kalbėti apie patirtą siaubą, emocijas ir iki šiol persekiojančius naktinius košmarus.

Visų pirma, jauna moteris remontuoja gaisro smarkiai nuniokotą būstą, tam reikia daug lėšų ir pajėgų. „Esame be galo dėkingi už paramą – kiekvienas paaukotas centas bus skirtas buto remontui. Nuolat galvoju, kaip greičiau suremontuoti sudegusį būstą, bet tuo pačiu metu reikia išlaikyti ir vaikus. Radau, kur išsinuomoti naują vietą gyventi, bet, kai likau be nieko, nėra lengva pradėti viską iš naujo… Darbo ten dar labai daug. Sienos trupa, perbraukus ranka. Reikia tvarkyti elektros instaliaciją, samdyti elektriką ir santechniką. Ačiū už bet kokią pagalbą, labai noriu greičiau viską sutvarkyti, pamiršti tą nelaimę ir rūpintis tik savo vaikais ir jų gerove“, – į klausimą, kokia pagalba šiuo metu šeimai reikalingiausia, atsakė Žydrūnė Brencienė.

Jei norite ir galite prisidėti prie sudegusio būsto remonto, šeimai tai būtų bilietas į saugesnį rytojų.

Bankas: Swedbank

Gavėjas: Žydrūnė Brencienė

Banko sąskaita: LT287300010125754717

Paskirtyje nurodyti: Parama būsto remontui

Panašios naujienos