Trečiadienio vakarą, apie 20 valandą vokiečių aviganių mišrūnas apkandžiojo penkiametę mergaitę. Jaunas, kelių metų amžiaus šuo augo mažametės šeimoje.

Nors mergaitė ir nenukentėjo labai stipriai, tačiau šeima susidūrė su dar viena problema – kaip pasielgti su agresiją prieš mažametę parodžiusiu šunimi, mat gyvūnų globos tarnyba „Pifas“, tą patį vakarą policijos pareigūnų iškviesta atvykti pasiimti šuns, tai padaryti atsisakė. Gyvūnas liko pririštas šeimos namų kieme.

Nelaimė viename Sodų gatvės nuosavame name įvyko trečiadienį, apie 20 valandą. Pirminiais duomenimis, šuo ir mažametė bei jos dviem metais vyresnė sesuo žaidė kieme. Netikėtai šuo puolė penkiametę ir jai grybštelėjo kaklą, apkandžiotas buvo ir veidukas. Namuose buvusi motina skubiai iškvietė medicinos pagalbą, medikai vaiką išgabeno į Kauno klinikas. Ten mergaitei žaizdos buvo susiūtos, mergaitė išleista gydytis namo ambulatoriškai.

„Visa laimė, kad viskas baigėsi ganėtinai laimingai. Tačiau išgąsčio būta labai didelio. Nelabai suprantu, kas pasidarė šuniui – nors jis ir didelis, tačiau niekada iki šiol nebuvo agresyvus, visada gražiai sutardavo su mergaitėmis. Dukros žino, kad negalima artintis prie šuns, kai jis ėda. Tad kodėl tą vakarą šuo puolė dukrą, labai sunku ir paaiškinti“, – kitą dieną po nelaimės kalbėjo mama Kristina.

Tačiau moteris susidūrė ir su dar viena problema – šuo, apdraskęs mergaitę, iki šiol yra pririštas namų kieme.

„Nors ir buvo kviesta policijos pareigūnų, gyvūnų globos tarnyba „Pifas“ šunį iš kiemo vežti atsisakė. Mano dukros dabar šuns paniškai bijo, nedrįsta į kiemą išeiti, pamačiusios jį – verkia. Dabar net nežinau, kur tą šunį dėti, negi užmigdysi?“ – svarstė Kristina.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Sandra

    Savas suo nepuola bereikalo.Reikia mergaiciu paklausti kaip istikruju viskas ivyko,nes manau kad tai suns savygina buvo.Pvz.kai zmogu erzina ir ikiriai,ir perspejimu buna,bet nereguoja,ka jis daro,tiesiog trenke i veida ir nurimsta.Taip ir sunytis pasielge,tik jis ikando.

    Atsakyti
  2. Elena

    Apsikot pifo organizacija ir jiems atsakyti neduodat. Cia tikroji kaimo zurnalistika. Normaliuose ziniasklaidos priemonese taip nebuna. Nu, kokia rasytoja, toks ir kurinys. Geda.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.