Nors iki Motinos dienos dar liko kelios dienos, aktyviausi krašto neįgalieji iš anksto pagerbė brangiausius žmones – mamas.

Neįgaliųjų draugijos salė Motinos dienos progai skirto renginio metu pasirodė ankšta ir maža, vos talpinanti visus šventės dalyvius.

Neįgaliųjų draugijos salė Motinos dienos progai skirto renginio metu pasirodė ankšta ir maža, vos talpinanti visus šventės dalyvius.

Į tradicinį renginį susirinko kelios dešimtys namuose nemėgstančių sėdėti neįgaliųjų. „Kai vyksta repeticijos, mūsų salytė atrodo erdvi ir didelė, tačiau šiandien ji pasidarė tokia ankšta ir maža, kad vos sutalpinome visus šventės dalyvius“, – pavykusiu renginiu džiaugėsi rajono neįgaliųjų draugijos vadovas Rimantas Dubosas.

Neįgalieji šventę, skirtą Motinos dienai, surengė be didelių išlaidų. Kadangi tarp savo narių turi šaunių muzikantų, dainininkų ir skaitovų, tai visus juos sukvietė pasidalinti talentais su kolegomis. „Pagarbos ir gerų žodžių mamoms niekada nebūna per daug. Nuoširdžių ir šiltų jausmų nereikia gailėti nei moterims, auginančioms vaikus, nei moterims, kurios atžalas jau užaugino. Juk ir savo mamas prisimename tik gražiausiais žodžiais. Kai būdavo ar yra sunku, visada guodžiamės mamai, net jeigu jos jau nėra šalia, mintimis kreipiamės į ją“, – vienas per kitą sakė renginyje dalyvavę neįgalieji.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.