Spalio 25-ąją yra minima Tarptautinė Spina Bifida ir Hidrocefalija diena. Šiomis ligomis sergančius žmones subūrusi asociacija ta proga kasmet savo narius kviečia aplankyti vis kitą šalies miestą. Šįkart asociacijos nariai buvo susirinkę Lietuvos viduryje – Kėdainiuose.

„Nors oras šiluma nelepino, nestigo gerų emocijų, naujų ir įdomių žinių, smagaus juoko. Su Kėdainių miesto istorija supažindino Daugiakultūrio centro vadovė Audronė Pečiulytė. Dalis asociacijos narių mieste lankėsi pirmą kartą, todėl jiems paliko įspūdį istorikės pasakojimai apie Kėdainių miestą valdžiusius didikus Radvilas, reformatų įsigalėjimą, mieste įsikūrusius žydus ir jų gyvenimo būdą.

Po pažintinės ekskursijos ir pietų mūsų narių laukė Kėdainių muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas. Mus pasitiko jauki aplinka, nuoširdžios šypsenos ir nepakartojami muzikos garsai. Koncerto metu eiles skaitė, dainavo ir grojo asociacijos nariai – Ditė Sinickaitė, Paulius Šatas, Rima Atkucevičienė. Esame dėkingi muzikos mokyklos direktorei Rūtai Kutraitei už jaukų priėmimą ir rūpestį. Ačiū visiems dalyvavusiems“, – teigė Lietuvos asociacijos Spina Bifida ir Hidrocefalija atstovai.

Organizatorių inf. ir nuotr.