Projektas „Bendrystės kodas KSMD“ draugėn subūrė Kėdainių krašto neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenes.

Pagal projektą įvyko net 5 skirtingos priemonės. Sporto centro organizuotose mažosiose olimpinėse varžybose įvairiose linksmose rungtyse dalyvavo ir muzikantai, ir dailininkai, ir kalbininkai. Azartas, gera nuotaika ir draugiškumas alsavo visų varžybų metu.

Sporto diena.

Kitame projekto renginyje, skirtame Europos kalboms, Dailės, Muzikos ir Kalbų mokyklų bei Sporto centro mišrios mokinių komandos susitiko orientaciniame kalbiniame žaidime Kėdainių senamiestyje ir atliko užduotis, susijusias su lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, ispanų, norvegų ir prancūzų kalbomis.

Skirtingų pomėgių mokiniai linksmai ir kūrybiškai įsitraukė į įvairių kalbų pradžiamokslius. Dar vienas projekto renginys sukvietė į „Ritmas jungia mus“, kurio metu skambant Muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestrui visi kartu vieningai rimavome, šokome ir linksminomės.

Tapo akivaizdu, kad ritmas tikrai jungia mus! Dailės mokyklos bendruomenė pakvietė į atspaudų kūrybines dirbtuves, kuriose įvairiomis technikomis (atspaudai molyje, ant audinio, grafikos ant popieriaus, tapybiniai) kūrėme, gaminome ir džiaugėmės kūrybiniais darbais.

Smagu ir naudinga, kad skirtingos veiklos sujungė skirtingų pomėgių bendruomenes, sudarė galimybes susirasti naujų draugų ir patirti daug gerų emocijų.

Muzikos diena.

Projektą baigėme bendra neformaliojo švietimo įstaigų mokytojų edukacine išvyka, kurios metu gimė naujo projekto idėjos ir iniciatyvos, užsimezgė pažintys, kurios motyvuos ieškoti sąlyčio taškų, organizuojant neformaliojo švietimo veiklas. Džiugu, kad per projekto veiklas galėjome susipažinti, bendradarbiauti, mokytis vieni iš kitų, inicijuoti, kurti ir įgyvendinti.

Asociacijos vadovė Aida Bilinskienė

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.