Praėjusią savaitę kėdainiečiai turėjo galimybę pasimėgauti keliaujančio čekų cirko pasirodymais.

Cirkui išvažiavus aikštelė primena išmaurotą purvyną.

Tradiciškai cirkas įsikūrė Rasos gatvėje, greta gyvenamųjų namų esančioje aikštelėje.

Vieni miestelėnai keliaujančio cirko atvykimu labai džiaugėsi ir skubėjo su vaikais pasižiūrėti klounų, akrobatų vaidinimų bei pasimėgauti žvėrelių gebėjimais.

Kiti gana skeptiškai pažiūrėjo į tokią pramogą, kalbėdami, kad keliaujančių cirkų pasirodymai gana abejotinos kokybės.

Savaime suprantama, jog eiti ar ne žiūrėti cirko vaidinimų, kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Po kelių dienų viešnagės cirko artistai drauge su aptarnaujančiu personalu pradėjo krautis daiktus, ardyti palapines ir susiruošė keliauti kitur.

Sunkioji technika paliko gilias provėžas.

Netoliese tos vietos, kur cirkas buvo laikinai įsikūręs, gyvenantys miestelėnai lengviau atsikvėpė. Pagaliau baigsis laikini nepatogumai, juk buvo ir papildomo triukšmo, automobiliais užstatyti kiemai, o ir cirko žvėrių kaimynystė ne visiems pati maloniausia.

Tačiau vaizdas, kurį kėdainiečiai išvydo, cirkui išvažiavus, švelniai tariant, pribloškė ne vieną. Po jų išvykimo liko siaubingai išvažinėta aikštelė su baisiomis provėžomis ir aitrus žvėrių šlapimo kvapas.

Ne vienam kilo klausimas – ar viskas taip ir liks, ar kažkas imsis visa tai sutvarkyti?

Apgadintas ir taip ne pačios geriausios būklės buvęs aikštelę kertantis šaligatvis.

Miesto seniūno Valentino Tamulio paklausus, koks bus suniokotos aikštelės likimas, pasigirdo atsakymas, jog situacija seniūnijai tikrai žinoma. „Tai yra privatus sklypas. Mes jau susisiekėme su šeimininku ir tariamės, kad tą vietą būtina sutvarkyti po cirko išvažiavimo. Žinoma, išgirdome pasakymų, jog šiųmetis pavasaris labai nepalankus. Žemė labai permirkusi, tad cirko įranga ir paliko po savęs tokius pėdsakus.

Panašu, kad reikės ieškoti argumentų ir bandyti išvengti tokios pramogos laikino apsistojimo Rasos gatvėje. Kol kas nenoriu nieko sakyti, bet gal yra kokios higienos normos, kurios numato, kokiais atstumais galima cirkui išnuomoti vietą. Toje vietoje Rasos gatvėje aplinkui daug gyvenamųjų namų. Iš vienos pusės pramogų verslui ji labai patraukli, bet pagalvojus apie saugumą, galbūt ji ir ne pati tinkamiausia“, – sakė miesto seniūnas, pažadėjęs, kad aikštelės šeimininkų bus prašoma sutvarkyti nemalonų cirko artistų palikimą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.