Gruodžio 13-ąją įvyko konkurso viešosios įstaigos Kėdainių ligoninė direktoriaus pareigoms užimti antrasis etapas. Jame dalyvavo du pretendentai, tačiau tarp jų nebuvo nė vieno kėdainiečio. Konkurso nugalėtoja paskelbta jonaviškė Edita Vaškevičienė.

Kaip „Kėdainių mugei“ sakė E. Vaškevičienė, kalbėti apie pokyčius ir permainas, dar nepradėjus dirbti, sudėtinga.
„Kadangi dar nepradėjau dirbti, tai apie pokyčius dar negalvoju. Nesu susipažinusi, kaip šiuo metu viskas vyksta Kėdainių ligoninėje. O reformos manęs negąsdina visiškai. Visos rajoninės ligoninės nori išsilaikyti, nori turėti savo ligonines, kiekviename rajone – tad šitas tikslas bet kokiu atveju išliks.

„O reformos manęs visiškai negąsdina. Visos rajoninės ligoninės nori išsilaikyti, kiekvienas rajonas nori turėti savo ligoninę, – tad šitas tikslas bet kokiu atveju išliks“, – sakė E. Vaškevičienė.

Eidama į konkursą žinojau, kad vyksta reformos. Tokia ir yra mano vizija: esu suinteresuota, kad Kėdainių ligoninė liktų, kad liktų su kuo daugiau čia teikiamų paslaugų.

E. Vaškevičienė anksčiau dirbo Ruklos pabėgėlių centre (Jonavos r.), ji yra buvusi VšĮ „Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centras“ Rukloje generalinė direktorė, VšĮ „Sveikatos metai“ vykdomoji direktorė ir socialinės globos įstaigų asociacijos „Humanitas“ prezidentė.

Ji turi teisės krypties ir socialinių mokslų bakalauro bei socialinio darbo magistro išsilavinimą.

Ligoninės direktoriaus pareigas konkurso nugalėtoja turėtų pradėti eiti gavus ir įvertinus informaciją iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.