Kėdainių kultūros centras kviečia į klasikinės muzikos skambesio kupiną vasarą. Prasideda kamerinės muzikos festivalis CAPRICCIO, kuriame dalyvaus jaunieji profesionalūs atlikėjai, Lietuvoje ir užsienyje laimėję ne vieną apdovanojimą už savo kompetencijas muzikos srityje. Nuo gegužės 20 d. iki rugsėjo 4 d. Kėdainių miesto parke suplanuoti 5 profesionalūs pasirodymai. Jų metu bus atliekama vokalinė ir instrumentinė muzika.

Festivalį šį penktadienį 18 val. atidarys styginių instrumentų duetas META DUO – Marija Pranskutė, grojanti smuiku ir iš Kėdainių kilęs Deividas Dumčius, grojantis violončele. 2021 m. Marija Pranskutė J. Haifetz tarptautiniame smuikininkų konkurse buvo paskelbta geriausia smuikininke iš Lietuvos. Kaip solistai ir kitų ansamblių nariai, Marija ir Deividas koncertavo su garsiausiais pasaulio atlikėjais įvairiose šalyse.

Birželio 4 d. 18 val. Kėdainių miesto parke vyks ansamblio REGNUM MUSICALE koncertas.

Liepos 30 d. 18 val. kviečiama pasiklausyti kompozitoriaus Jeano Sibelijaus dainų, kurias atliks charizmatiškoji operos solistė Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė ir žymus pianistas Darius Mažintas.

Rugpjūčio 13 d. 18 val. vokalinio ansamblio B2 koncertas, kurio metu skambės baroko ir renesanso kūriniai.

Rugsėjo 4 d. 18 val. vyks violončelių kvinteto QUINCELLI koncertas.

Kėdainių kultūros centras kviečia šiuos vakarus praleisti romantiškai, klausantis kamerinės muzikos Kėdainių miesto parke.

Parengta pagal festivalio organizatorių inf.

Panašios naujienos