Kėdainių rajono savivaldybė informavo, kad Naujųjų metų naktį mieste nedegs Kalėdų eglutė ir šventiniai gatvių papuošimai, galios eismo ribojimai.

Kėdainiečių prašoma likti namuose tik su savo šeimos nariais. Tokie sprendimai priimti tam, kad žmonės susilaikytų nuo judėjimo, pramogų, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui.

Naujųjų Metų naktį bus išjungtos visos gatvių girliandos, dekoracijos ir net šviečiantys eglutės papuošimai. Atsižvelgiant į sudėtingą epidemiologinę situaciją Kėdainių rajone, šventinių fejerverkų taip pat nuspręsta atsisakyti.

Tikrins įvažiuojančius į miestą

Kėdainių policijos komisariatas organizuos stacionarius kontrolės postus prie įvažiavimo į Kėdainius. Jie veiks iki sausio 3 dienos. Dalis įvažiavimų jau yra užtverta. Pastatyti draudžiamieji važiuoti ženklai ir įrengtos papildomos kameros mieste. Blokavimo postuose bus kontroliuojamos įvažiuojančios į miestus transporto priemonės. Į pagalbą bus pasitelkiami policijos rėmėjai ir šauliai.

Šventinėmis dienomis taip pat dirbs Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai.

Medikai dirbs ir švenčių dienomis

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro ir Šeimos klinikos medikai dirbs per šventes. Šeimos gydytojai teiks paslaugas gyventojams 2021 metų sausio 1 dieną nuo 9 iki 13 valandos, o sausio 2−3 dienomis nuo 8 iki 12 valandos Kėdainių PSPC (Budrio g. 5). Čia bus priimami ir PSPC, ir Šeimos klinikos pacientai. Registruotis telefonu: 8 347 6 14 34.

Kėdainių rajono savivaldybės, „Kėdainių mugės“ inf.

(T. Bičiūno nuotr.)

Panašios naujienos

2 Responses

  1. Rita

    Gerai, kad nors ten atsisakyta fejerverkų. Bet už tai prie daugiabučių jų, manau, netrūks kaip ir kiekvienais metais. Kažkoks tai topas tie fejerverkai, galima ir be jų gyventi. Dar gudručiai prisiperka petardų. Žodžiu alkoholis ir pirotechnika – nekoks derinys

    Atsakyti
  2. Ačiū

    Galėtų kas uždaryti taksi, neleistų naudotis jo paslaugomis. Nes vaizdelis tai nekoks. Zuja kaip velnias žino kas iš taško a į tašką b su savo keleiviais.išlipa įlipa. Aišku kažkur į svečius važiuoja. Nejaugi prie Nevėžio gamtinių reikalų atlikti..

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.