Paskutiniąją pavasario dieną kunigas Norbertas Martinkus priėmė Kėdainių dekano ir Kėdainių šv. Juozapo, Paberžės, Surviliškio ir Apytalaukio parapijų klebono pareigas. 

Kunigą N. Martinkų pradėjus tarnystę Dievui naujoje parapijoje pasveikino Kėdainių seniūnas Valentinas Tamulis.

Kunigą N. Martinkų pradėjus tarnystę Dievui naujoje parapijoje pasveikino Kėdainių seniūnas Valentinas Tamulis.

Ta proga dvasininką pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis, parapijiečiai.
Kunigas N. Martinkus iš kunigo Gintaro Pūro, su kuriuo tikintieji atsisveikino gegužės 29 dieną, priėmė Šv. Juozapo parapijos metraščio knygą.
N. Martinkus į kunigus buvo įšventintas 2000 metais. Iš pradžių jis tarnavo Kaune, o pastaruosius 14 metų kunigavo Kavarske.
N. Martinkus Kavarske gyveno, Dievui ir žmonėms tarnavo nuo 2002 metų. Anot kavarskiečių, jis rūpinosi parapijų ūkiu. Kunigo iniciatyva buvo perdažyti Kavarsko bažnyčios fasadai, sutaisytas bažnyčios bokšto laikrodis, pradėti remontuoti vargonai. N. Martinkus renovavo dabartinę ir suremontavo senąją klebonijas, įrengė parapijos salę.
Kurkliuose klebonas suremontavo bažnyčios vargonus, Užunvėžiuose pakeitė bažnyčios stogą, nauja tvora aptvėrė šventorių, pakeitė elektros instaliaciją. Kunigo rūpesčiu Kurklių ir Užunvėžių bažnyčioje buvo pastatyti nauji altorių stalai ir pulpitai, abi medinės bažnyčios iš lauko perdažytos, jose buvo įrengtos priešgaisrinės signalizacijos.
Oficialią pažintį su parapijiečiais kunigas N. Martinkus pradės Tėvo dieną, birželio 4-ąją, 12 valandos Šv. Mišių auka.
Šešiolika metų Kėdainių dekanato dekanu ir šv. Juozapo bei trijų kaimiškųjų parapijų klebono pareigas ėjęs G. Pūras birželio 1 dieną pradėjo dvasinę tarnystę Kauno rajono Domeikavos ir Lapių parapijose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.