Šiandien Kėdainių ligoninė savo socialinėje paskyroje išplatino informaciją apie naujametę naktį priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje įvykusį nemalonų incidentą, kuomet galimai neblaivus pacientas išplūdo personalą, grasino ir ant žemės nubloškė jauną gydytoją. Incidentas įvyko sausio 1 d. 5:40 val.

Ligoninės facebook paskyroje rašoma:

„Agresija – tai visi veiksmai, kuriais kažkas siekia pakenkti ar sužaloti kitą, ji apima visą priešišką elgesį, kurio metu naudojamas fizinis, žodinis ar psichologinis smurtas.

Naujieji metai Kėdainių ligoninėje prasidėjo priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojos „skraidymu“ tiesiogine to žodžio prasme.

Pastebima didėjanti pacientų agresija prieš medicinos personalą. Medikai sulaukia keiksmų, pykčių, fizinio smurto, nepasitenkinimo iš pacientų, o pacientai skundžiasi nemaloniu bendravimu, aptarnavimu, medikų „moralizavimu“ ir pan.

Ar gali medikas, sulaukęs priešiško elgesio, būti malonus ir šypsotis, kada pacientų sraute susiduriama ne su vienetais piktų asmenų, iš anksto nusistačiusių reikalauti, kas nebūtinai pacientui priklauso!?

Ne, nenorime moralizuoti, auklėti ar pateisinti mediko/paciento, visko šiam pasauly būna…

Norime paprašyti gerbti vieni kitus ir išvengsime bet kokio smurto“.

Kadangi priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, ligoninė išplatino ir šio incidento vaizdo įrašą https://www.facebook.com/watch/?v=494275359504295

Informacija bus papildyta.

„Kėdainių mugės“ ir Kėdainių ligoninės inf.

Titulinė nuotrauka – vaizdo stebėjimo kameros įrašo stopkadras.