Prisipažinkime sau, mielos moterys ir merginos – kiek kartų Naujuosius metus pradėjome ryžtingai nusiteikusios skirti daugiau laiko sau, puoselėti savo sveikatą bei grožį? Ir kiek kartų šiuos pažadus pamiršome… Kad šių siekių neužgožtų kasdienybė, dabar – tinkamas metas pradėti juos įgyvendinti! Nes kartu su jumis į Naujuosius metus žengia ką tik atsidariusio grožio salono „Glamour Beauty House“, kuria­me – puikiausios sąlygos atsiskleisti Jūsų grožiui, profesionalų komanda.

Kėdainiuose, Josvainių g. 71D, ramioje, tačiau netoli nuo judriausio miesto mikrorajono esančioje
vietoje, duris atvėrė naujas grožio salonas „Glamour Beauty House“.

Josvainių gatvėje, 71D numeriu pažymėtame naujutėliame pastate, traukiančiame akį didžiuliais langais ir ištaigingu jų dekoru, laukiamos ne tik moterys, bet ir vyrai bei vaikai. Grožio salone teikiamos profesionalios plaukų priežiūros, kosmetikės-visažistės, manikiūro bei pedikiūro, soliariumo, aromate­rapinio masažo bei kitos paslaugos, kurių kainos yra prieinamos ir nesiskiria nuo įprastinių mūsų mieste.

Dėmesys plaukų priežiūrai

Kraštiečių plaukų grožiu ir tvarkinga išvaizda naujame grožio salone rūpinasi patyrusi kirpėja Jurgita. Kėdainiečiams puikiai pažįstama specialistė dirba kartu su kolege, vyrų kirpėja Rasa.
„Teikiu plaukų kirpimo, dažymo, sušukavimo paslaugas moterims bei vyrams, darau progines šukuosenas, taip pat rūpinuosi ir vaikų plaukučių priežiūra“, – pasakoja Jurgita. Atsižvelgdama į klienčių pageidavimus, specialistė siūlo ir naują paslaugą – galvos masažą. Tai labai atpalaiduojanti, raminanti procedūra, kurios metu taip pat pasirūpinama plaukais: jie atgaivinami, palepinami specialiomis kaukėmis ar kitomis priemonėmis.

Plaukų dažymui, šukuosenų formavimui naudojamos tik kokybiškos priemonės. Pavyzdžiui, patikimų ir kokybiškų plaukų dažų reputaciją turintys „Keune“, „Del Colore“, „Loreal“ produktai, prisidedant patyrusios plaukų priežiūros specialistės rankai, nenuvils norinčiųjų tiek pagyvinti plaukų spalvą, paslėpti žilstančius plaukus, tiek ryškumu išsiskirti iš minios ar nudažyti plaukus dabar ypač populiariomis smulkiomis, pereinamų atspalvių sruogelėmis. Beje, kirpėja Jurgita gali pasiūlyti plaukų dažų ir turinčioms ypač jautrią, alergišką galvos odą, todėl vengiančioms naudoti įprastus dažus moterims.

„Pastebėjau, kad moterys ir merginos dabar vis dažniau ateina į kirpyklą aiškiai žinodamos, kokio kirpimo nori, atsineša nuotraukų. Tačiau stengiuosi atsižvelgti į tai, ar kirpimas tiks pagal veido formą, plaukų struktūrą, netgi – pareigas. Nes kai kada pareigos darbe įpareigoja atrodyti tik oficialiai, tvarkingai, tad ne visi sušukavimai gali tikti“, – šypsosi 20 metų patirtį, o su ja – ir nuolatinių klienčių ratą sukaupusi moteris.

Naujame grožio salone „Glamour Beauty House“ dirbančios specialistės užtikrins malonų ir profesionalų aptarnavimą: (iš kairės) kosmetikės Kristina ir Jovita, administratorė Renata, kineziterapeutė Monika, kirpėja Jurgita, kosmetikė-visažistė Gita, manikiūrininkė Asta ir vyrų kirpėja Rasa.

Taip pat ji pastebi, kad dabartinis gyvenimo tempas neleidžia moterims ar vyrams ilgai užsibūti prie veidrodžio, tad daugelis nori tokio kirpimo, kuris atrodytų puikiai tiesiog išsiplovus ir išsidžiovinus plaukus.

Pasiūlyti naujausių kirpimų ir atspalvių, neatsilikti nuo plaukų mados tendencijų padeda nuolatinis tobulinimasis, kvalifikacijos kėlimas seminaruose. „Pasistengsime patenkinti tiek esamų, tiek naujų klientų lūkesčius, tad mielai laukiame apsilankant mūsų kirpykloje, esančioje naujame grožio salone“, – kviečia kirpėjos Jurgita ir Rasa.

Profesionalus prisilietimas prie Jūsų odos

Naujame grožio salone „Glamour Beauty House“ taip pat dirba patyrusi kosmetikė-visažistė Gita, teikianti makiažo, permanentinio makiažo, blakstienų priauginimo, veido ir kūno depiliacijos cukrumi bei vašku, veido odos priežiūros paslaugas. Atliekamos veido odos valymo, šveitimo, įvairios atpalaiduojančios, stangrinančios procedūros.

„Žiemą ypač populiarios giluminio veido odos valymo procedūros, naudojant rūgštinius šveitiklius. Nereikia baimintis žodžio „rūgštys“, nes tai – organinių rūgščių pagrindu sukurtos priemonės. Jos nesukelia alergijų, yra saugios, puikiai padeda šalinti odos problemas ir defektus“, – pasakojo kosmetikė-visažistė Gita, labiausiai pasitikinti Lietuvoje sukurta rūgštinės kosmetikos linija „O.D.A.“, kuri tinka tiek sprendžiant jaunatvinių spuogų, pigmentinių dėmių, sausos ar, atvirkščiai, riebios odos problemas, tiek norint palaikyti odos stangrumą. Kosmetikė taip pat rekomenduoja šią procedūrą kartą per metus atlikti visoms moterims nuo 30 metų amžiaus.

Grožio salone teikiamos profesionalios plaukų priežiūros, kosmetikės-visažistės, manikiūro bei pedikiūro, soliariumo, aromaterapinio masažo bei kitos paslaugos, kurių kainos yra prieinamos ir nesiskiria nuo įprastinių mūsų mieste.

Kosmetikė savo klientėms taip pat siūlo laiko ir kokybės atžvilgiu patikrintą ispanų gamintojo „Germane de Capuccini“ veido odai skirtų produktų liniją. „Klien­tės puikiai įvertina odos drėkinimo, stangrinimo, patempimo, papildymo vitaminu C ir kitas procedūras. Jas parenku individua­liai pagal odos tipą, būklę, problemą, o kartais jokių problemų ir nereikia spręsti – moterys ateina tiesiog atsipalaiduoti. Pasirenka veido masažą, kaukę, serumą. Neretai, pabandžiusios pačios, dovanų kuponu apdovanoja savo mamą ar draugę“, – šypsosi Gita.

Pabrėš Jūsų grožį

Jaukiai įrengtame kabinete specialistė atlieka kasdieninį ir proginį makiažą, naudodama profesionalią kosmetiką „Make Up For Ever“ ir „Mac“. „Progos – pačios įvairiausios, tai vestuvės, jubiliejai, kitos šventės, o dabar labai populiarios ir šeimų, būsimųjų mamyčių fotosesijos. Visuomet paklausiu, kas moteriai patinka, tad pastebėjau, kad kėdainietės renkasi kuklesnį, nelabai ryškų makiažą, rusvus ar kreminius atspalvius. Tačiau mielai laukiu visų, mėgstančių išsiskirti, nebijančių būti ryškiomis. Atlieku bandomuosius makiažus nuotakoms, nes norisi, kad klientės išeitų laimingos, su puikia nuotaika“, – teigia pašnekovė, kuri nuolat tobulinasi pas geriausius visažistus ne tik kursų, seminarų metu, bet ir individualiai.

Jūsų plaukų grožiu ir tvarkinga išvaizda pasirūpins kirpėjos Rasa (kairėje) ir Jurgita. Mob.: Jurgita 8 656 52 524, Rasa 8 616 71 510.

Skubančioms ir neturinčioms daug laiko paryškinti savo gražiausių bruožų moterims specia­listė siūlo išeitį – permanentinį (ilgalaikį) makiažą. Į viršutinį odos sluoksnį įvedus specialių pig­mentų, paryškinamos akys, lūpų kontūrai, antakių linija, suteikiama taisyklingesnė forma. Tai ypač aktualu brandesnio amžiaus moterims ar toms, kurių akių ar lūpų kontūrai netaisyklingi. Na, o kalbant apie antakius, šiuo metu vyrauja permanentinio makiažo atlikimas „Ombre“ technika, pagrįsta šešėliavimu ir suteikiančia ypač natūralų efektą.

„Nuolat tobulinuosi seminaruose, kursuose, nes stengiuosi neatsilikti nuo naujovių ir teikti kuo kokybiškesnes paslaugas“, – teigia kosmetikė-visažistė Gita, naujajame grožio salone planuojanti plėsti savo veiklą, teikti dar daugiau paslaugų.

Rankos – vizitinė kortelė

Kiekvienam, norinčiam atrodyti tvarkingai, svarbu prižiūrėtos, išpuoselėtos rankos ir nepriekaištingos pėdos. Laiku ir tinkamai tuo pasirūpinti pasirengusi padėti manikiūrininkė Asta. Dešimties metų darbo patirtį turinti specia­listė naujajame grožio salone „Glamour Beauty House“ įrengė rankų ir kojų nagų priežiūros kabinetą, atitinkantį griežčiausius higienos, įrankių sterilizavimo ir dezinfekcijos reikalavimus.

Manikiūrininkė Asta teikia profesionalias manikiūro ir pedikiūro paslaugas.
Mob. 8 695 32 536.

Čia teikiamos profesionalios ir saugios manikiūro bei pedikiūro paslaugos. „Teikiu visas su nagų priežiūra ir puoselėjimu susijusias paslaugas – nuo klasikinio manikiūro su paprastu lakavimu iki gelio nagų priauginimo. Tiesa, klasikinio manikiūro pageidaujančių klienčių mažėja, o populiariausias – ilgalaikis manikiūras. Tai – stebuklas skubančioms“, – šypsosi Asta, pabrėždama, kad spartus gyvenimo tempas skatina ir ją, kaip specialistę, nuolat tobulėti, žengti koja kojon su naujovėmis. – Į seminarus stengiuosi nuvykti mažiausiai du kartus per metus. Žinoma, Kėdainiai nėra didmiestis, gal visų naujovių čia ir nereikia, tačiau noriu nuo jų neatsilikti. Mes, grožio paslaugų teikėjai, privalome apie naujoves ir tendencijas sužinoti anksčiau nei klientės, kad prireikus turėtume ką joms pasiūlyti.“

Manikiūrininkė Asta taip pat pataria, kad gelis ne tik suteikia nagams tvarkingą ilgalaikę išvaizdą (toks manikiūras gali laikytis iki trijų savaičių), bet ir sustiprina nagus. Be to, tai ideali išeitis ruošiantis atostogoms, specialiai progai, ilgesnei išvykai ar tiesiog kasdienai.

„Kokybiškų gamintojų yra daugybė, tačiau aš savo darbe naudoju laiko patikrintą, ypač geros kokybės amerikiečių firmos „Gelish“ gelinį nagų laką“, – dėmesį kokybei pabrėžia Asta.
Tai įvertino ir klientės – kai kurios iš jų paslaugomis naudojasi visus dešimt Astos darbo metų. „Esu dėkinga klientėms, kurios su manimi nuo pat pradžių ir kurios manimi pasitiki. Tačiau, kaip ir kitos grožio salone „Glamour Beauty House“ dirbančios specialistės, mielai laukiu ir naujų klienčių“, – kviečia naujame grožio salone kabinetą atidariusi manikiūrininkė Asta.