Vilniuje įvyko pirmasis krematoriumą Kėdainiuose valdančios AB „K2 LT“ neeilinis akcininkų susirinkimas. Jo metu buvo patvirtinta valdyba – Vidas Andrikis, Tadas Mankevičius ir Gediminas Uloza.

Naujai išrinktai „K2 LT“ valdybai  (iš kairės) – Tadui Mankevičiui, Gediminui Ulozai ir Vidui Andrikiui - teks nauji iššūkiai – rūpintis krematoriumo plėtra.

Naujai išrinktai „K2 LT“ valdybai (iš kairės) – Tadui Mankevičiui, Gediminui Ulozai ir Vidui Andrikiui – teks nauji iššūkiai – rūpintis krematoriumo plėtra.

Kandidatai į valdybą buvo renkami iš penkių akcininkų pasiūlytų kandidatų. Valdyba pirmininku išrinko Vidą Andrikį.

Lietuviško kapitalo bendrovė „K2 LT“ šių metų gegužę įžengė į alternatyviąją akcijų rinką „First North“ ir tapo pirmąja Lietuvos bendrove, kurios akcijas į „First North“ įtraukė „Nasdaq Vilnius“. Šiuo metu iš 65 investuotojų bendrovė yra pritraukusi 4 mln. eurų.

2011-ųjų lapkričio mėnesį pirmąjį Lietuvos krematoriumą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje atidariusi „K2 LT“ numato atidaryti antrą liniją turimame krematoriume Kėdainiuose ir pirkti žemės sklypą Vilniuje, kur bus statomas antrasis Lietuvos krematoriumas.

Įmonė šaukia neeilinį visuotinį akcininkų susirinkimą liepos 9 dieną. Jame bus svarstomi du klausimai – dėl įrangos įsigijimo plėtrai Kėdainiuose ir dėl žemės sklypo pirkimo Vilniuje.

Apie tai, jog įmonė Vilniuje ketina pastatyti antrąjį Lietuvoje krematoriumą, buvo pranešta praėjusių metų pabaigoje. Tuomet užsiminta ir apie tai, jog krematoriumas turėtų atsirasti ir Klaipėdoje.

Bendrovės „K2 LT“ direktorius Vytenis Labanauskas sakė, jog nors Kėdainiai yra pačiame Lietuvos centre, kurį patogu pasiekti iš įvairių šalies miestų, vis dėlto, augant paklausai, Rytų ir Vakarų Lietuvai prireiks turėti po savo krematoriumą.

Krematoriumas Kėdainiuose veikia jau 3,5 metų. Pirmaisiais metais Kėdainių krematoriume per dieną vidutiniškai buvo kremuojama po penkerius palaikus, dabar – po devynerius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.