Kėdainietė Regina Sabeckienė – viena iš daugelio kraštiečių su savo bėda atėjusi į rajono mero priimamąjį. 

Iš rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus išgirdusi patikinimą, kad problema išspręsta, R. Sabeckienė sunkiai valdė jaudulį.

Iš rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus išgirdusi patikinimą, kad problema išspręsta, R. Sabeckienė sunkiai valdė jaudulį.

„Tiesiog atsidūriau tarsi užburtame rate. Niekas man nepadėjo, tik siuntinėjo nuo vienų durų iki kitų. Nutariau kreiptis pagalbos į merą. Džiugu, kad nelikau atstumta ir, panašu, mano bėda bus išspręsta“, – į rajono mero priėmimą ne pirmą kartą atėjusi sakė Regina Sabeckienė.
O ponios Reginos bėda tikrai nekasdienė. Moteris prieš keletą dešimtmečių nusipirko dalį namo Skongalio gatvėje šalia viešosios bibliotekos. „Tai buvo labai unikalus senas, lyg ir žydų statytas namas. Trise buvome jo bendraturčiai. Šiuo namu susidomėjo istorikai ir jis kiek daugiau negu prieš du dešimtmečius buvo išardytas ir išvežtas į Rumšiškes. Man už tai valdžia skyrė vieno kambario butą Respublikos gatvėje. Aš sau ramiai gyvenau. Tą mažą butelį nutariau išsikeisti į didesnį. Tapusi pensininke gaunu labai nedideles pajamas. Nutariau tvarkytis kompensacijų dokumentus. Va, tada ir išlindo yla iš maišo – pasirodo, kad aš dar esu namo, iškeliavusio į Rumšiškių liaudies muziejų, savininkė. Pradėjau žygį, kad susitvarkyčiau dokumentus, panaikinančius tą seniai neegzistuojančią nuosavybę. Varsčiau įvairių instancijų duris, kol galų gale susipainiojau, ką iš tiesų turiu padaryti. Sužinojusi, kad meras Saulius Grinkevičius priima žmones ir padeda jiems išspręsti bėdas, nutariau kreiptis į jį pagalbos, kad padėtų atsikratyti to, ko seniai neturiu. Labai malonu, kad turime tokį rūpestingą vadovą. Jis mane išklausė, paprašė specialistų padėti sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir net savo asmeniniais pinigais apmokėjo visų popierių sutvarkymą“, – savo negandas dėstė garbaus amžiaus kėdainietė.
R. Sabeckienės bėdos dėl nebeturimos namo dalies jau išspręstos. Maždaug per mėnesį valstybės įmonėje Registrų centre mero prašymu baigti tvarkyti dokumentai, įrodantys, kad R. Sabeckienė į Rumšiškių muziejų išvežto namo nebeturi.
Dabar moteris džiaugiasi, kad pagaliau galės tvarkytis priklausančių kompensacijų dokumentus ir gyvenimas taps bent truputį lengvesnis.

One Response

  1. Gyventoja

    „…..mažą butelį nutariau išsikeisti į didesnį. Tapusi pensininke gaunu labai nedideles pajamas.“ Nelabai suprantu, jei tu gauni mažą pensiją ir nori didesnio buto? Vadinasi ne tokia ir maža šios ponios pensija? Štai mūsų pensininkai gyvena erdviuose butuose, o dirbantieji su šeimomis ankštuose butuose. Pagalvokime kas Lietuvoje labiausiai dejuoja….

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.