Kėdainių arenoje vykusiame dziudo turnyre, skirtame Sporto centro 60-mečiui paminėti, sėkmė lydėjo jaunuosius šeimininkų atstovus.

Vienuolikmetis Titas Kalina dziudo treniruotes lanko šešerius metus ir jau turi laimėjęs per 70 medalių. Berniuko jaunesnioji sesė penkiametė Elinga dar tik pradeda sportinę karjerą.

Tarptautiniame renginyje, kuriame varžėsi apie 300 sportininkų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir svečiai iš Latvijos ir Lenkijos, Kėdainiams atstovavo 34 dziudo propaguotojai. Jie iškovojo net 15 medalių.
Pirmąsias vietas atskirose svorio kategorijose iškovojo Elija Bagdonavičiūtė, Nerija Juodrytė, Kamilė Marcinkevičiūtė, Martas Blandis, Klaidas Blandis, Lukas Černeckas ir Titas Kalina.
Antrąsias pozicijas užėmė Elinga Kalinaitė, Patricija Milevskaja ir Kipras Dijokas.
Treti liko Patricija Grabovaitė, Aurytė Zubauskaitė, Rostislav Zubkov, Deividas Matkus ir Mantas Lukošius.
Pasak Kėdainių dziudo klubo prezidento Rimanto Pakštaičio, kad vaikai varžybose gerai pasirodytų, neretai tenka treniruotes lankyti apie trejus metus: „Labai džiugu, kad dziudo populiarumas Kėdainiuose nemažėja. Yra ir suaugusiųjų, ir vaikų sportuojančių. Ypač džiugina vaikų perspektyvumas. Turime labai gabių ir darbščių mergaičių, kurios sportiškumu ir pasiekimais visai nenusileidžia berniukams. Dziudo sportininkai žino, kad ši sporto šaka išmoko, kaip švelniai nugalėti varžovą. Norintieji pasiekti gerų rezultatų turi būti lankstūs, greiti, fiziškai stiprūs ir mokėti greitai orientuotis. Džiaugiamės dėl visų sportininkų, kurie su kiekviena diena gerina savo būklę ir patirtį.“