Dotnuvos slaugos namų gyventojams liūdėti nėra kada. Slaugos namų kolektyvas jiems kone kasdien organizuoja įvairias veiklas, kuriose dalyvauja kartu su globojamais gyventojais. Slaugos namus nuolat aplanko ir svečiai.

Į „Kėdainių mugės” redakciją paskambino Dotnuvos slaugos namų direktorė Irena Staliorienė, norėdama pasidžiaugti prieš keletą dienų juos aplankiusio Kėdainių bendruomenės socialinio centro kolektyvo spektakliu.

„Žiūrėjome spektaklį „Milijonas maiše”. Tai reikia pamatyti, kad suprastume, koks gražus yra gyvenimas, pripildytas jaunųjų aktorių entuziazmo, gėrio, šypsenų, vaidybos, o svarbiausia – nuoširdumo, kurį jie per savo emocijas dalina visiems su kaupu, – įspūdžiais dalijosi I. Staliorienė. – Te visada būna bendrystė, šviečia saulė ir visi būna laimingi”.

Pasak direktorės, Kėdainių bendruomenės socialinio centro parodytu spektakliu buvo sužavėti ne tik slaugos namų gyventojai, sužavėti liko ir darbuotojai.

Savaitgalį Dotnuvos slaugos namuose buvo paminėta Tėvo diena. Šv. Mišias aukojo klebonas – kun.teol. lic. Giedrius Maskolaitis, o muzikinę dovaną „įteikė” Dotnuvos pagrindinės mokyklos moksleiviai. Buvo ir darbuotojų paruoštos gardžios vaišės.

Prieš keletą dienų globotiniai šypsojosi, fotografavosi ir išrinko gražiausios šypsenos šeimininką. O gegužę palydėjo ir vasarą pasitiko pasipuošę žolynų vainikais švęsdami Sekmines.