Ši savaitė Kėdainių vadovams prasidėjo itin darbingai. Tačiau tarp įvairių susitikimų, pasitarimų ir darbų planavimų savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis rado laiko ir svečių priėmimui – atvykę Molėtų rajono savivaldybės administracijos atsakingi specialistai domėjosi Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijos baseinu.

IMG_6630Pasak Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Karolio Balčiūno, molėtiškiai kažkada buvo pradėję statyti baseiną, bet vėliau dėl lėšų stygiaus tos minties atsisakė.

„Puikiai žinome, kad dabar plaukimas labai populiarėja. Mūsų žmonės taip pat norėtų plaukioti baseine. Tai mes ieškome galimybių parengti projektą ir per artimiausius kelerius metus norėtume jį įgyvendinti. Pradėjome ieškoti, kad turi baseinus ir gali duoti patarimų, kaip geriau jį pastatyti. Sužinojome, kad Kėdainiuose yra puikus baseinas ir jis maksimaliai išnaudojamas. Atvažiavę sulaukėme patarimų, ką ir kaip reikėtų daryti, kad objektas kokybiškai tarnautų. Manau, kad tais praktiškais patarimais tikrai pasinaudosime“, – sakė K. Balčiūnas.

IMG_6651Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis sakė, kad kėdainiečiai baseiną labai pamėgę: „Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijos baseinas dirba nuo aštuntos ryto iki 21 valandos vakaro. Baseinu noriai naudojasi ne tik moksleiviai, bet ir suaugę kraštiečiai. Baseinas kėdainiečiams tarnauja beveik aštuonerius metus. Per tą laiką pamatėme ir jo pliusus, ir minusus. Didžiausias mūsų baseino trūkumas – per mažos erdvės. Kai pradėjome aktyviau rengti įvairius vaikų plaukimo turnyrus, pamatėme, kad jame sunkiai telpa tiek dalyviai, tiek žiūrovai. Vadinasi, statantiems naują objektą reikia pagalvoti apie erdvesnes patalpas. Kolegoms davėme ir kitų naudingų patarimų dėl įrangos ir priemonių. Labai džiugu, kad mus vertina šalies plaukimo federacija ir neturinčius baseinų siunčia pasikonsultuoti, kaip juos reikia statyti ir išnaudoti.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.