IMG_6426

Repeticijos vyksta kelis kartus per savaitę.

Jubiliejus – apvalus, tad ir pasiruošimas šventei vyksta atsakingai.

„Nusprendėm sukurti chorą todėl, kad mokykloje buvo ilgametės ir gražios chorinio dainavimo tradicijos. Jaunučių, o ypač merginų choras visada dalyvaudavo ne tik Kėdainių miesto, bet ir respublikinėse dainų šventėse. Prasidėjus pertvarkoms mokyklose, chorams, nesant pereinamumui (t. y. pradėjus dainuoti pradinėse klasėse, dainuodavo ir baigiamosiose, o dabar po 8 klasių tenka eiti į kitą mokyklą) chorinis dainavimas gal kiek ir „išsiderino““, – sakė choro vadovas V. Greičius.

Pasak pašnekovo, moterys pakviestos dainuoti šiame kolektyve, neatsisakė, o maloniai sutiko. Šiame chore dainuoja buvusios choristės: Asta Čiapaitė, Giedrė Kšivickaitė-Sinickienė, Erika Židonytė-Augustinienė, Larisa Bartkutė, Evelina Dabulskytė, Živilė Malinauskaitė, Jurga Lupeikaitė, Kristina Vasiliauskaitė, Edita Žemaitytė, Živilė Litvinaitė-Matukienė. Į chorą ateina ir muzikos mokytojos Rita Vilkelienė, Aušra Nefaitė-Kazlauskienė, Indrė Lasauskienė.

K. Krasadomskienė su dukra Karolina.

K. Krasadomskienė su dukra Karolina.

Maloniai stebina ir tai, kad chore dainuoja ir mamos su dukromis: tai Birutė Šimatonienė su dukra, Sonata Mickūnienė su dukra, Jolita Smališkienė su dukra, Kristina Krasadomskienė su dukra.

Iš Šviesiosios gimnazijos atskuba ir Guoda su Liveta, kurios buvo puikios „Aušros“ mokyklos choristės, tad dabar vakarais, buvusioje merginų mokykloje, skamba ir jų balsai.

Iš viso į repeticijas renkasi 19 moterų.

„Ar vėliau, po šventinio koncerto, kuris vyks spalio 1-ąją dieną Kėdainių arenoje, dainuosime, nežinau. Jei mums patiks, galėsime rinktis, repetuoti, ruošti kalėdinių dainų repertuarą. Pamatysim“, – šypsojosi pašnekovas.

Su dideliu entuziazmu repeticijose dalyvaujančios choristės teigė, kad sulaukusios V. Greičiaus kvietimo, iškart sutiko prisijungti.

„O kodėl gi nepabandžius? Ir mama, ir aš esame baigusios šią mokyklą, tad kartu pasidžiaugsime gražiu mokyklos jubiliejumi. O ruoštis nelabai sunku –dainos žinomos, tad mokytis visai nesudėtinga“, – sakė choristė Karolina Krasadomskaitė, į repeticijas skubanti kartu su mama Kristina.

J. Smališkienė su dukra Migle.

J. Smališkienė su dukra Migle.

„Daina mane lydi visą gyvenimą, tad paprašyta prisijungti, mielai sutikau. Kadangi šioje mokykloje mokosi mano dukra“, – šypsojosi J. Smališkienė. Dukra Miglė pritarė mamos žodžiams: „Dainuoti tikras malonumas“, – pridūrė progimnazijoje, septintoje klasėje besimokanti Miglė.

Mokyklos 30-mečio proga, jubiliejiniai renginiai vyks visą savaitę. Juos vainikuos minėjimo šventė Kėdainių arenoje spalio 1-ąją dieną. Į ją kviečiami atvykti visi „Aušros“ mokyklą lankę mokiniai. 

Rugsėjo 18 d. (penktadienis)

8.30 val.-atidarymas,

12val.-uždarymas

Sveikatos aruodai 2015
Rugsėjo 21 d. (pirmadienis)

(visa diena)

Parodų, skirtų jubiliejui, pristatymas
Rugsėjo 22 d. (antradienis) Kalbų mugė 7 kl.
Rugsėjo 22 d. (antradienis)

18.00 val.

Šv.mišios Šv.Juozapo bažnyčioje
Rugsėjo 23 d. (trečiadienis)

11 val.

Dviračių žygis į Daukšių km.
Rugsėjo 24 d. (ketvirtadienis)

10 val.

Konferencija „Mano sėkmės mokykla“
Rugsėjo 25 d. (penktadienis)

13 val.

Rugsėjo 25 d. (penktadienis)

11 val

Sporto turnyras.

Pradinių klasių teatro šventė „Pagrandukas“

Rugsėjo 28 d. (pirmadienis)

13.00 val.

Olimpionikas
Rugsėjo 29 d. (antradienis) Tortadienis
Rugsėjo 30 d. (trečiadienis) Generalinė repeticija
Spalio 1 d. (ketvirtadienis)

16 val.

Jubiliejaus minėjimas Kėdainių arenoje ,,Mokykla, kurioje palieku savo širdį“

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.