Tėveliai jau gali teikti prašymus priimti savo atžalas mokytis mūsų rajono progimnazijose, gimnazijose, pagrin­dinėse mokyklose ir kitose bendrojo ugdymo mokyklose.

Remiantis praėjusių metų gruodžio 22 d. rajono Tarybos posėdyje patvirtintu Priėmimo į Kėdainių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, prašymai priimami tik į vieną pasirinktą bendrąją mokyklą. Pateikti juos galima nuo sausio 2 iki rugpjūčio 31 dienos.

Rezultatai apie priėmimą mokytis bendrojoje mokykloje bus paskelbti ne vėliau kaip birželio 10 d. mokyklos interneto svetainėje.

Priėmimo į Kėdainių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas pakeitė galiojusį iki šiol, tačiau, pasak Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo Juliaus Lukoševičiaus, esminių pakeitimų neįvyko. Vis tik naujovių yra aprašo priede, kuriame nustatytos mokykloms priskiriamos aptarnavimo teritorijos. „Kėdainių šviesiajai gimnazijai priskirti Vilainių seniūnijos kaimai, o „Atžalyno“ gimnazijai – Kėdainių seniūnijos kaimai“, – naujieną pristatė J. Lukoševičius.

Tiesa, aktualiems, apraše nenumatytiems atvejams nagrinėti sudaroma Priėmimo į Kėdainių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas nenumatytų atvejų komisija, sudaryta iš mokyklų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos ir mokyklų atstovų.

Visą aprašą, bendrojo lavinimo mokyklų sąrašą ir mokykloms priskirtas aptarnauti gatves bei kaimus galima rasti mokyklų interneto svetainėse, taip pat – svetainėje www.kedainiai.lt, skiltyje „Teisės aktų paieška“ (Tarybos sprendimo numeris TS-228).

Šis aprašas nustato priėmimo į mokyklas kriterijus, dokumentus, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys ir (ar) jų tėvai (globėjai, rūpintojai), prašymų ir kitų dokumentų priėmimo vietą, priėmimo pradžią ir pabaigą, prašymų registravimo ir asmenų priėmimo tvarką. O iškilus nenumatytiems atvejams, juos nagrinėja specialiai sudaryta komisija.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.