Antrą savaitę vykstant nuotoliniam mokymui, Kėdainių rajono mokiniai dar nesulaukė kompiuterių iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Todėl savo auklėtinius visa būtina kompiuterine įranga, internetu aprūpino pačios mūsų rajono mokyklos.


Kovo 31-ąją prasidėjus nuotoliniam mokymui, iš penkių tūkstančių rajono moksleivių kompiuterių neturėjo 131 mokinys. Maždaug pusei jų – 75, kompiuterius, planšetes, telefonus ar kitą įranga skyrė mokyklos, kurios pasirūpino, kad 106 mokiniai turėtų interneto ryšį.

Kol laukiama kompiuterių iš ministerijos, kad mokiniai galėtų mokytis, laikinai planšetes, kompiuterius ir internetą suteikė rajono mokyklos.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja, kad pirmoji 2 tūkstančių kompiuterių siunta šalies savivaldybėms iškeliavo balandžio 3 dieną, jie aprūpinti kompanijos „Tele 2“ dovanojamomis – 100 GB interneto kortelėmis. Dar 8 tūkstančiai planšetinių kompiuterių savivaldybes turėtų pasiekti šią savaitę.

Iš viso Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siekia įsigyti ir savivaldybėms perduoti 35 tūkstančius kompiuterių mokiniams iš socialiai remtinų šeimų.

Nuotoliniam mokymui skirtus kompiuterius perka Nacionalinė švietimo agentūra. Kompiuteriai turės ir interneto ryšį. Jie bus padalinti savivaldybėms pagal mokinių iš socialiai jautrių šeimų skaičių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.