Jaukūs pašnekesiai, mikliai rankose judančios žirklės ir kosmetiniai šepetėliai, laimingų moterų šypsenos – tikra moteriškumo oazė vieną pusdienį buvo įsikūrusi Kėdainių rajono moterų krizių centre, veikiančiame Kėdainių pagalbos šeimai centro Laikino apgyvendinimo namuose.

Moterims – malonūs pokyčiai

Grožio specialistės Kovo 8-osios proga moterims dovanojo tikrą šventę – grožio paslaugas be jokio atlygio.

Tikrą šventę moterims, kurios nėra dažnos grožio salonų klientės, o kai kurios ir niekada juose nėra apsilankiusios, Kovo 8-osios proga sukūrė grožio specialistės, panorusios pasidalinti savo meistriškumu ir gebėjimais. J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusio salono „Grožio platformos“ kolektyvas jaunoms ir vyresnėms mamoms priminė, kad pirmiausia jos – moterys, ir padėjo atskleisti moteriškumą bei žavesį.

„Tai mūsų dovana moterims, kurioms tokios paslaugos iš tiesų reikia, tačiau jos dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali sau to leisti. Norime, kad moterys pamatytų, kokios jos gali būti gražios ir kiek nedaug reikia, kad atrodytume kitaip. Esame čia, kad pasidalintume savo žiniomis. O Moters dienos proga tam labai tinkama“, – apie grožio salono kolektyvui kilusią idėją pasakojo kosmetologė-visažistė Algė Sutkevičienė.

Ji ir kitos patyrusios grožio meistrės – plaukų stilistės Reda, Dileta, Lina, manikūro meistė Miglė – moterims ir merginoms dažė plaukus, kirpo ir sušukavo, darė makiažą, atliko manikiūrą. Dviem moterims padovanoti kardinalūs pokyčiai, maloniai apstulbinę į grožio specialisčių rankas atsidavusias moteris. Likusioms moterims taip pat nepagailėta grožio paslaugų ir patarimų, kaip rūpintis plaukais, oda, rankomis.

Kad moterys pamiltų save

Mamos neslėpė jaudulio, ypač tos, kurios niekada nebuvo apsilankiusios grožio salone. „Neįsivaizduoju, kaip atrodysiu po pokyčių, nes kirpyklose nesilankau, ir makiažo nesu išbandžiusi“, – kalbėjo viena iš jų. „Aš kirpykloje apsilankau kartas nuo karto, bet nesu atradusi tinkančios šukuosenos… Tai labai gera iniciatyva. Norėčiau gauti patarimų, koks kirpimas man tiktų pagal veido formą, kaip sustiprinti plaukus“, – kalbėjo Rasa, apsilankiusi improvizuotame grožio salone.

Kosmetikė-visažistė Algė Sutkevičienė kvietė moteris drąsiai klausti patarimų, kaip be didelių išlaidų prižiūrėti plaukus ir odą.

„Mūsų tikslas – kad moterys pamiltų save, atrastų savyje moteriškumo ir skleistų tai savo aplinkoje. Norime, kad pamačiusios save gražias, jos ir toliau norėtų tokios būti, rūpintųsi savimi. Juk malonu būti šalia tvarkingo žmogaus, – kalbėjo plaukų stilistė R. Juškevičienė. – Nebūtina daug pinigų, norint tvarkingai atrodyti, pakanka noro: ištrinkti plaukus šampūnu, bent keturis kartus per metus apsilankyti kirpykloje, sutvarkyti nagus…“

Sveikina tokias iniciatyvas

„Nuostabu, kad moterys moterims nori padovanoti dalelę laimės. Čia susirinkusios mamos tikrai vertina tokią dovaną, nes daugelis tokiomis paslaugomis net negalėjo anksčiau pasinaudoti, – sakė Kėdainių moterų krizių centro vadovė Rita Stakniūnienė. – Sulaukus tokios iniciatyvos, mums beliko pakviesti Laikino apgyvendinimo namų gyventojas ir miesto mamas, kurios neišgali sau leisti pasinaudoti grožio paslaugomis.“

Moterų krizių centro vadovė pasidžiaugė, kad tai – jau antroji dovana, kurią per Kovo 8-ąją moterims dovanoja grožio specialistai. Pernai moteris gražino kita specialistė, o šiemet tokios iniciatyvos sulaukta iš salono „Grožio platforma“.

„Džiaugiamės, kad žmonės nori ir stengiasi dalinti gėrį, grožį tiems, kuriems sunku… Sveikiname tokias iniciatyvas ir kviečiame visus, kurie nori pasidalinti savo gerumu, žiniomis, įgūdžiais“, – kalbėjo R. Stakniūnienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.