Parnešama, kad mirė Skinderiškio parko įkūrėjas Kęstutis Kaltenis. Pirmasis žinią apie K. Kaltenio mirtį pranešė portalas rinkosaikste.lt

K. Kaltenis gimė 1935 metais. Jis – miškininkas, dendrologas, Skinderiškio dendrologinio parko įkūrėjas ir puoselėtojas. Praėjusią savaitę vykusiame tarybos posėdyje šiam parkui buvo suteiktas Kęstučio Kaltenio dendrologinio parko pavadinimas.

Šį parką Kėdainių rajone Krakių seniūnijoje pradėjo tverti K. Kaltenis. Apleistoje ganykloje prie gražaus Šušvės vingio netoli savo gimtinės dabar šis unikalus gamtos kampelis, kuriame prigijo ir auga apie 1 300 rūšių, porūšių ir formų medžių bei krūmų iš įvairių šalių, yra tapęs traukos centru. Čia lankosi ekskursijos iš visos šalies. Šiuo metu Skinderiškio dendrologinis parkas užima 123 ha plotą.

Pernai K. Kalteniui įteiktas savivaldybės sidabro garbės ženklas „Už nuopelnus“. 

Kęstučiui Kalteniui suteiktos premijos:

1993 m. už entuziazmą puoselėjant Lietuvos gamtą buvo paskirta Valdo Adamkaus premija.

2008 m. sausį A. K. Kaltenis pagerbtas Žemės ūkio ministerijos organizuojamo konkurso ,,Lietuvos kaimo spindulys“ premija.

2011 m. birželio 2 d., per Pasaulinės aplinkos dienos minėjimo iškilmes, A. K. Kalteniui buvo įteikta Viktoro Bergo premija – už atsidavimą savo profesijai, nenuilstamą triūsą puoselėjant miškus.