Nuo lapkričio 20 dienos Migracijos departamento Kėdainių aptarnavimo skyriaus vedėjos pareigas eina Ingrida Liberytė-Butkevičienė.


Į Migracijos departamento Aptarnavimo skyriaus vedėjo pareigų Kėdainiuose konkursą buvo pateikta septyniolika prašymų. Į konkursą atvyko keturi kandidatai, iš kurių atrinkti du daugiausiai balų surinkę pretendentai.

Migracijos departamentas pasirinko vieną iš dviejų laimėtojų, kurį vėliau patikrino Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Nuo lapkričio 20 dienos atrinktoji kandidatė I. Liberytė-Butkevičienė pradėjo eiti pareigas. Naujoji vedėja yra baigusi Vilniaus universitetą, kur įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį. Anksčiau dirbo privačiame sektoriuje.

Spalio mėnesį Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos atidarė naują įstaigos padalinį Kėdainiuose.

Mokesčių inspekcijos patalpose (Didžioji gatvė 17, Kėdainiai) veikia Migracijos departamento aptarnavimo skyrius, informacinis centras (skambučių centras bei mokymo centras Migracijos departamento darbuotojams), telefonu bei elektroniniu paštu teikiantis visą aktualią su migracijos procedūromis susijusią informaciją.

Skambučių centras aptarnauja iš įvairių Lietuvos vietų besikreipiančius tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių piliečius.

Aptarnavimo skyriuje ir informaciniame centre dirba šešiolika specialistų iš Kėdainių ir Kauno, taip pat iki šiol vyksta konkursai laisvoms darbo vietoms užimti. Planuojama, kad galiausiai suformavus kolektyvą čia dirbs aštuoniolika žmonių.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.