Artėjant rugsėjo pirmajai ne vienas miestelėnas pagalvoja, ar saugios bus vaikų kelionės į mokymo įstaigas ir atgal iš jų. Rajono meras Saulius Grinkevičius tikina: „Vaikų kelionės bus saugesnės.“ 

Meras Saulius Grinkevičius džiaugiasi, kad mieste daugėja papildomai apšviestų perėjų ir prašo vairuotojus rugsėjo pradžioje būti itin atidžius: juk į gavtes sugrįžta šimtai išsiblaškiusių vaikų.

Meras Saulius Grinkevičius džiaugiasi, kad mieste daugėja papildomai apšviestų perėjų ir prašo vairuotojus rugsėjo pradžioje būti itin atidžius: juk į gavtes sugrįžta šimtai išsiblaškiusių vaikų.

Kėdainių rajono savivaldybės iniciatyva tankiai gyvenamuose miesto mikrorajonuose, rūpinantis gyventojų, o ypač vaikų ir jaunimo, saugumu tamsiuoju paros metu, dar pernai papildomai buvo apšviestos aštuonios pėsčiųjų perėjos.
Intensyvaus eismo Gegučių, Liaudies ir Respublikos bei J. Basanavičiaus gatvėse esančiose pėsčiųjų perėjose buvo sumontuoti modernūs LED šviestuvai.
Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius pasidžiaugė, kad daugiausiai gyventojų turinčiuose miesto kvartaluose ir judriose gatvėse, per kurias į pamokas mokyklose kasryt ir pavakare namo skuba Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ ir „Ryto“ progimnazijų  bei „Atžalyno“ ir Šviesiosios gimnazijų mokiniai, įrengtas modernus perėjų apšvietimas.
„Žmonių, o ypač vaikų ir jaunimo, saugumas mums yra vienas svarbiausių dalykų, todėl miesto gatvių ir kiemų bei miestelių apšvietimas – prioritetinė sritis, kuriai tikrai stengiamės skirti pakankamai lėšų. Ir toliau mūsų komanda bei specialistai dirba, kad užtikrintų eismo ir žmonių saugumą keliuose bei gatvėse. Džiugu, jog pernai pradėtas papildomas perėjų apšvietimas nebuvo užmestas. Šį rudenį papildomai bus apšviestos dar šešios perėjos“, – sakė S. Grinkevičius.
Šiemet Kėdainių rajono savivaldybės iniciatyva iš Kelių priežiūros ir plėtros programos saugaus eismo užtikrinimui skirtų lėšų papildomai LED šviestuvais bus apšviestos pėsčiųjų perėjos Tilto gatvėje prieš tiltą per Nevėžį, J. Basanavičiaus gatvėje prie degalinės „Statoil“ (nuo Ramybės skvero), S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje prie geležinkelio viaduko, A. Kanapinsko gatvėje ties „Aušros“ progimnazija, J. Basanavičiaus gatvėje prie miesto parko, Gegučių ir Pavasario gatvių sankryžoje.
„Labai svarbu geras apšvietimas gatvėse, tačiau nereikia pamiršti ir vairuotojų budrumo kelyje. Po atostogų vaikai į kelius grįžta dar išsiblaškę ir atsipalaidavę. Labai prašau vairuotojus būti atidžius ir neskubėti važiuojant pro švietimo įstaigas. Vaikai – mūsų didžiausias turtas. Bendromis pastangomis saugokime juos“, – sakė rajono vadovas Saulius Grinkevičius.
Kėdainių mieste gatvių ir perėjų apšvietimas automatiškai įjungiamas priklausomai nuo tamsiojo paros meto. Rajono mero prašymu, gatvių apšvietimo laikas turi būti suderintas taip, kad mokiniai eidami į mokyklas galėtų eiti apšviestomis gatvėmis.

Panašios naujienos

2 Responses

  1. Jo

    Apšvietimas – gerai. Bet kalnelius kada pamiršime? Ar matėt tokias nesąmones Lenkijos, Vokietijos keliuose?

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.