Miesto seniūnas Valentinas Tamulis kone kasdien iš kėdainiečių gauna pastabų bei nusiskundimų dėl eismo saugumo Kėdainiuose. „Į visus prašymus reaguojame ir nė vienos pastabos nepaliekame be atsako. Pastaruoju metu ypač pagausėjo skundų dėl perkrautos Senosios gatvės. Ja važiuojantys vairuotojai turi gerokai pavargti, kol įveikia nedidelę atkarpą, nes eismą sunkina sustatyti automobiliai. Rengiame automobilių stovėjimo senamiestyje planą. Jį įgyvendinus Senoji gatvė taps laisvesnė ir saugesnė važiuoti“, – sakė V. Tamulis. 

Po ženklinimo intensyvaus eismo sankryža Pramonės rajone tapo saugesnė.

Po ženklinimo intensyvaus eismo sankryža Pramonės rajone tapo saugesnė.

Miesto seniūnas aktyviai dalyvauja ir Saugaus eismo komisijos posėdžiuose, kur sprendžiami įvairūs eismo saugumo klausimai. „Visus išdiskutuotus ir priimtus sprendimus nedelsdami įgyvendiname. Štai neseniai pastatėme greičio ribojimo kalnelius Lakštingalų ir Lauko gatvėse. To pageidavo gyventojai. Komisijos manymu, prašymai buvo pagrįsti, tad nieko nelaukę juos įrengėme“, – sakė V. Tamulis.
Pastaruoju metu ne viena miesto gatvė tapo ryškesnė. Liaudies, Kęstučio, Knypavos bei J. Basanavičiaus gatvėse buvo atlikti gatvių ašinių linijų ženklinimo darbai. „Visa tai padaryta dėl saugumo. Labai džiaugiamės, jog saugesnę padarėme ir itin judrią sankryžą Pramonės rajone. Toje vietoje jau buvo pastatyta įvairių įspėjančiųjų ženklų, bet nelaimių nutikdavo. Dabar yra iš naujo suženklintos gatvės, bus pastatyti dar keli ženklai. Vairuotojai tikrai nebeturėtų skųstis, kad kažko nematė ar nežinojo. Lieka tik budriai ir saugiai važiuoti“, – sakė V. Tamulis.
Seniūnas pasidžiaugė ir baigiamais tvarkyti daugiabučių namų kiemais. Be to, šią savaitę buvo sutarta dar kartą peržiūrėti viešus šienaujamus plotus ir atviriausias erdves prieš didžiuosius šalčius paskutinį kartą nušienauti, kad pavasarį nekiltų senos sudžiūvusios žolės gaisrų pavojų.

Panašios naujienos

One Response

  1. Artūras

    Lakštingalų gatvė tapo automobilio laužymo gatve. Geriau per centrą važiuoti.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.