Iš karto po ilgojo savaitgalio bendrovės „Oksta“ darbuotojai kibo tvarkyti Kėdainių miesto autobusų sustojimų keleivių laukimo paviljonus.

Dešimt miesto stotelių turėtų būti atnaujintos iki rugpjūčio vidurio.

Dešimt miesto stotelių turėtų būti atnaujintos iki rugpjūčio vidurio.

Laimėję konkursą šios įmonės darbuotojai iki rugpjūčio vidurio įsipareigojo sutvarkyti dešimt sustojimų: tris J. Basanavičiaus gatvėje, du Kauno gatvėje, po vieną Budrio, S. Dariaus ir S. Girėno, Šėtos, Žibuoklių gatvėse ir Respublikos bei Liaudies gatvių sankirtoje.

Dešimties stotelių atnaujinimas Kėdainių miesto seniūnijai kainuos 4 833 eurus.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, miesto stotelės tarnauja jau ne vienerius metus, tad kai kurios jų jau apgadintos laiko, vėjų ir lietaus. „Nėra skaudu, kai tenka tvarkyti laiko ir gamtos reiškinių sugadintus daiktus. Skaudu, kai įsikiša chuliganų rankos ir blogi jų kėslai. Apmaudu, tačiau mūsų mieste vis dar pasitaiko atvejų, kai daiktai gadinami vandalų. Ne išimtis ir sustojimai. Puikiai žinome, kad juos laikas nuo laiko būtina sutvarkyti ir atnaujinti. Dėl ribotų finansinių galimybių dabar tvarkome labiausiai nukentėjusias ir prasčiausiai atrodančias stoteles. Norime, kad kėdainiečiams būtų jauku ir saugu laukti autobusų, kai tenka naudotis viešuoju transportu“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Ne

    Ne vėjas ir lietus nuniokojo stoteles, o chuliganai. Vėjas nenešioja akmenų, kuriais išdaužytų paviljonų stiklus.Tai aiškiai matyti, kad šitie vandalai auga tokiose šeimose, kurios nesugeba arba ir visiškai nesistengia įskiepyti savo vaikams teisingą požiūrį į grožį, į visuomeninį turtą, į tai, kas kitų žmonių sukurta.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.