Jau kitą savaitgalį Kėdainiai šurmuliuos miesto gimtadieniu. Miesto vadovai kaip tikri šeimininkai nori, kad šventę kėdainiečiai pasitiktų susitvarkę ir apsiginklavę gera nuotaika.

Šią savaitę šventiškomis vėliavėlėmis papuoštas senamiestis, netrukus jos bus iškabintos ir J. Basanavičiaus gatvėje.

Šią savaitę šventiškomis vėliavėlėmis papuoštas senamiestis, netrukus jos bus iškabintos ir J. Basanavičiaus gatvėje.

Pasak miesto seniūno Valentino Tamulio, prieš šventę tenka pastebėti gražių tendencijų: „Tikrai džiugu matyti, kaip atskiri kolektyvai susiburia į talkas, pasigražina aplinką. Akivaizdu, kad turime miestelėnų, norinčių šventę pasitikti labai atsakingai. Tačiau kai kuriuos tenka ir paraginti nusišienauti teritorijas, pagenėti medžius, ar atnaujinti pastatų fasadus. Noriu tikėti, kad šventėms miestas atsigaus ir pagražės.“

Seniūnijos iniciatyva pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje išpjauti likę seni ir jau kurį laiką nenaudoti apšvietimo stulpai, išmontuotos stulpų atramos, baigiami genėti medžiai.

Senamiestis jau papuoštas šventinėmis vėliavėlėmis. Vėliavos ir gimtadienį įvardijantys skaičiai „644“ pasitinka visus atvažiuojančius miesto prieigose.

„Kad miestas atrodytų gražiai, reikia laiko. Yra vietų, kurios buvo ir yra tvarkomos, yra tokių vietų, kurioms dar reikia šeimininko rankos. Stengiamės gražiai su visais kalbėtis, prašome šeimininkiško požiūrio ir į namų, ir į darbo aplinką. Manau, kad bendrai pasieksime, kad Kėdainiai būtų tvarkingi ir patrauklūs“, įsitikinęs miesto seniūnas.

Panašios naujienos