Šiandien Kėdainiuose ir Vilniuje apdovanotos dvi kėdainietės. Kėdainių rajono Metų mokytoja paskelbta „Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Krapikienė, o Vilniuje viena iš Lietuvos metų mokytojų  – Kėdainių šviesiosios gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Irma Krivickienė.

Minint Tarptautinę mokytojo dieną Kėdainiuose jau tradiciškai renkamas Metų mokytojas.

Šiais metais apdovanojimui buvo pristatytos keturios pretendentės – Asta Krapikienė, Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė; Rita Kerzienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja; Eglė Kirsienė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė ir Daiva Česaitė, Kėdainių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Šiais metais apdovanojimui buvo pristatytos keturios pretendentės (Kėdainių r, savivaldybės nuotr.)

I. Krivickienei Meilės Lukšienės premija ir Lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premija įteikta Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Ji – viena iš penkių šiemet apdovanotų Lietuvos metų mokytojų.

Titulinė nuotr.: Irma Krivickienė (Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.)

Panašios naujienos