„Aš esu sukrėstas, pirmiausia, kaip žmogus, kaip tėvas, kaip vyras ir kaip pilietis. Visas tas valandas, kai sužinojau apie nelaimę, labai pergyvenu dėl mažo berniuko gyvybės ir viliuosi, kad jis išgyvens ir nelaimė nesibaigs baisiausia tragedija.

IMG_4218Man kaip merui labai nemalonu, kad vienas iš skaudžiausių ir sudėtingiausių smurto atvejų artimoje aplinkoje įvyko Kėdainiuose. Mūsų miestas nenusipelnė būti linksniuojamas kriminalinėse kronikose, bet akivaizdu, kad vien rajono žmonių pastangų ir gerųjų iniciatyvų nepakanka.

Įvykdytas nusikaltimas prieš bejėgį žmogų dar kartą parodo smurto paplitimo mastą.

Labai gaila, kad po visų sudėtingų tragedijų padarytos analizės ir išvados vis dar neleidžia susikurti tokios aplinkos ir tokios sistemos, kuri mums padėtų išvengti tragiškų atvejų ar juos sustabdytų. Reikalausiu asmeninės atsakomybės iš kiekvieno – tiek iš pareigūnų, tiek iš specialistų, tiek iš piliečių“, – skaudžią nelaimę komentavo Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Panašios naujienos

One Response

  1. Nijolė Naujokienė

    Pritariu šiai griežtai, bet teisingai mero nuomonei. Pakraupę esame visi. Tai kaip koks prakeiksmas. Kai pagalvoju, jog tas berniukas yra mano anūko Adomėlio metų,tai staugti norisi.Tik nekalbėkime vėl apie komisijas,nenusimeskime atsakomybės naštą nuo savęs ant kitų. Tai jau mūsų nejaudina. Aišku viena: turi tai baigtis. Arba kiek dar vaikų turi žūti, kad pajustume tikrąją atsakomybę visi: prokurorai, konkretūs specialistai, politikai ir pati bendruomenė ir LR Seimas, kuris dar nepriėmė įstatymo prieš vaikų smurtą!

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.