Rajono meras Saulius Grinkevičius laikosi gražios tradicijos pagerbti nusipelniusius krašto sportininkus. Birželio mėnuo Kėdainių krašto atletams, žvejams ir boksininkams buvo itin derlingas.

Šįkart padėkų sulaukė atletai, žvejai ir boksininkai.

Šįkart padėkų sulaukė atletai, žvejai ir boksininkai.

Artūras Zinkovskij tapo 2016 m. Europos jaunimo bokso čempionato trečios vietos laimėtoju.

Vlado Kiaulakio auklėtiniai sužibėjo Lietuvoje – Aurimas Skinulis tapo Lietuvos maratono bėgimo čempionu, o Adrijus Glebauskas, peršokęs 2 metrus 15 centimetrų, tapo šalies šuolio į aukštį čempionu.

Sportinės žūklės klubo „Lifosos meškeriotojai“ rinktinės nariai Izidorius Ir Marius Unikai, Valerijus Kuzminychas, Aurimas Vyburis, Vladas Šatkus, Henrikas Miškinis, Lina Jackaitytė ir Raimundas Barkauskas tarptautinėse „Europatreff 2016“ varžybose Vokietijoje. Užėmė antrąją vietą.

Meras visiems sportininkams ir jų treneriams įteikė padėkas bei dovanas.

Šėtiškis Adrijus Glebauskas tapo Lietuvos šuolio į aukštį čempionu.

Šėtiškis Adrijus Glebauskas tapo Lietuvos šuolio į aukštį čempionu.

Labai džiaugiuosi už sportininkus ir jų aukštus pasiekimus. Jie yra tikri šaunuoliai, nestokojantys drąsos ir daug dirbantys dėl savo tikslų. Mums džiugu už tai, kad pasiekę gerų rezultatų, jie ne tik garsina Kėdainių vardą, bet ir yra pavyzdys vaikams, kaip siekti svajonių. Tik turėdami į ką lygiuotis, mažieji praveria sporto salių duris ir pradeda treniruotes“, – sveikindamas nusipelniusius sportininkus, sakė S. Grinkevičius.

Vladas Kiaulakis džiaugiasi visais savo sportininkais, tačiau labiausiai treneriui akys žiba, kai kalba apie sporto meistrus Aurimą ir Adrijų: „Šie du atletai sunkiu darbu kopia į sporto aukštumas. Džiugu už jų sėkmę, tačiau smagu, kad į žengiančiųjų profesionaliu keliu vietą ateina nemaža pamaina. Turime ir bėgikų, ir šuolininkų, ir net disko metikų. Dar turiu svajonę, kad šuolio į aukštį varžybos įvyktų Kėdainiuose ir kėdainiečiai galėtų pamatyti, kokios tai yra varžybos.“

Vladas Kiaulakis didžiuojasi savo auklėtiniais sporto meistrais Aurimu Skinuliu ir Adrijumi Glebausku.

Vladas Kiaulakis didžiuojasi savo auklėtiniais sporto meistrais Aurimu Skinuliu ir Adrijumi Glebausku.

Adrijus Glebauskas, sportuojantis jau dešimt metų, turi labai gražių svajonių: „Išvengti traumų ir kuo aukščiau iššokus dalyvauti bei laimėti stipriausiuose Europos ir Pasaulio čempionatuose.“

Tituluotam žvejui Izidoriui Unikui rūpi ne tik pasiekti rezultatai, bet ir būsimi startai: „Aišku, kad džiaugiamės dėl gero pasirodymo Vokietijoje. Mums svarbūs visi pasiekimai, o dabar koncentruojamės į Lietuvos čempionatą. Jame po dviejų etapų esame trečioje vietoje, tad norime pakilti aukščiau.“

Į mero padėkos popietę atvykę skirtingų sporto šakų lyderiai mielai dalijosi savo patirtimi bei nuotykiais. Visiems buvo smalsu išgirsti apie atletų treniruotes ir rekordus, apie boksininkų kovų ypatumus bei žvejybos subtilybes.

Panašios naujienos