Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kai žiniasklaidos atstovai mini savo profesinę šventę, Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius su administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu, tęsdami pirmtakų tradicijas, pakvietė krašto laikraščių, televizijų bei internetinių portalų darbuotojus atvirai diskusijai.

Rajono žiniasklaidos atstovai su krašto vadovais diskutavo apie spaudos aktualijas.

Rajono žiniasklaidos atstovai su krašto vadovais diskutavo apie spaudos aktualijas.

Rajono vadovai pasveikinę žiniasklaidos atstovus, klausė jų nuomonės apie tai, ką patys spaudos atstovai mąsto apie informacijos pateikimą visuomenei. Diskusijoje išsakyta įvairių minčių apie pasitikėjimą žiniasklaidą, apie jos nepriklausomybę ir galias.

Pastaruoju metu apie žiniasklaidą girdima labai įvairių atsiliepimų – vieniems ji atrodo tarsi savotiškas įrankis, formuojantis vieną ar kitą nuomonę, kitiems – patikimas gyvenimo palydovas, informuojantis visus svarbiausius įvykius. Tai, ką ir kada skaityti šiais informacijos gausos laikais gali kiekvienas pasirinkti pagal savo poreikius.

Kėdainių žiniasklaidos atstovai turi labai plačią dirvą savo darbams – kraštas garsus turtinga praeitimi, garsiais žmonėmis bei nuolat atsiduria politinių aktualijų sūkuryje.

Rajono meras Saulius Grinkevičius (centre) žiniasklaidos atstovus kvietė būti objektyvius – už gerus darbus pagirti, už klaidas sukritikuoti.

Rajono meras Saulius Grinkevičius (centre) žiniasklaidos atstovus kvietė būti objektyvius – už gerus darbus pagirti, už klaidas sukritikuoti.

Rajono vadovai žiniasklaidos atstovams linkėjo susigrąžinti kiek prarastą visuomenės pasitikėjimą ir prašė būti objektyvius: „Visiems Jums linkiu stiprios sveikatos ir tokių darbų, kad nugyvenus gyvenimą ir atsigręžus atgal nereikėtų jų gailėtis ar išsižadėti. Būkite teisingi bei kritiški tiek sau tiek kitiems. Labai noriu, kad ir mano veikloje matytumėte ne tik teigiamas puses, bet ir nebijotumėte laiku išsakyti savalaikių pastabų, kad būtų išvengta skaudžių klaidų. Visi kartu dirbkime taip, kad padėtume suklestėti savam kraštui.“

Spaudos dieną žiniasklaidos atstovus sveikino įvairių įstaigų vadovai, krašto policininkai, ugniagesiai, geranoriškai su spauda gyvenantys bendrovės „Daumantai LT“ specialistai. O bendrovės „Lifosa“ vadovai rajono žiniasklaidos atstovus pakvietė į tradicinę pramoginę išvyką.