Tarptautinės šeimos dienos proga Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius apsilankė vienintelėje mūsų rajono šeimynoje „Kampučiai“.

S. Grinkevičius susitiko su "Kampučių" šeimyna.

S. Grinkevičius šeimynos mamai pažadėjo išspręsti opiausias bėdas. 

Dvylikos vaikų mama, šeimynos vadovė Danutė Mincienė džiaugėsi po ilgos pertraukos sulaukusi rajono vadovo dėmesio.

„Labai smagu, kad domitės mūsų gyvenimu. Anksčiau pas mus yra viešėjęs tik buvęs meras Viktoras Muntianas“, – sakė D. Mincienė.

S. Grinkevičius domėjosi, kaip šeimyna gyvena, su kokiomis problemomis susiduria, kas mamai ir vaikams teikia džiaugsmo. Rajono vadovas pažadėjo padėti išspręsti tris šiuo metu opiausias šeimos bėdas, susijusias su mokesčiu už šiukšles, žemės darbais ir autobusiuko nuoma kelionei į respublikinę šeimų šventę Prienų rajone. Per aštuoniolika šeimynos gyvavimo metų iš viso D. Mincienė užaugino 28 vaikus, iš kurių trys – savos atžalos.

Šiuo metu Kampų II kaime (Josvainių sen.) šeimynoje „Kampučiai“, gyvena dvylika vaikų, iš jų jauniausiam – pusketvirtų metų, keturi – su negalia. Mokyklinio amžiaus vaikai lanko Josvainių gimnaziją ir Specialiąją mokyklą, o savo gyvenimus jau kuriantys vyresnieji visada savaitgaliais ir per šventes stengiasi sugrįžti pas mamą. Šeimynoje, be vadovės D. Mincienės, kurią vaikai vadina mama, socialine darbuotoja dirba moters dukra ir ūkio reikalų tvarkytojas.

„Mano požiūris į šeimynas yra teigiamas. Vaikų, neturinčių šeimų, globos struktūra turėtų keistis. Esu įsitikinęs, kad turime dėti daug pastangų kurdami šeimynas“, – sakė S. Grinkevičius.

Kėdainių r. savivaldybės inf. 

 

Panašios naujienos