Gruodis itin turtingas įvairaus pobūdžio renginiais. Artimiausiomis dienomis kėdainiečių laukia net kelios parodos.

Gruodžio 9 d. 17 val. Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus (Didžiosios Rinkos a. 4) salėje atidaroma Kėdainių fotografų draugijos narių paroda „Mano makropasaulis 2021“.

Gruodžio 10 d. viešojoje bibliotekoje svečiuosis vilnietis aktorius Mindaugas Valiukas. 17 val. bibliotekos 2 aukšto parodų erdvėje bus atidaryta jo fotografijų paroda „Rūko sultys“, o po atidarymo lankytojai bus pakviesti į 3 aukšto renginių salę pasižiūrėti M. Valiuko poetinės – muzikinės programos „Žiemiškas vakarojimas“.

Arnetų name – meistrės karpiniai

Nuo gruodžio 13 d. Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centre Arnetų name (Radvilų g. 21) veiks tradicinės amatininkės, sertifikuotos meistrės Romos Gudaitienės karpinių paroda „Gimtinės spalvos“.

Ši kūrėja yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus krašto tautodailininkų – meno kūrėjų bendrijos narė, kuriai šiemet Kultūros ministerija suteikė meno kūrėjos statusą. Dar 2012 metais jos darbams: popieriaus karpinių paveikslams, šiaudiniams sodams ir žaisliukams buvo išduotas Lietuvos tautinio paveldo produkto sertifikatas. Tuo gali pasigirti ne dažnas kūrėjas. Jos darbų yra įsigiję ne tik Lietuvos, bet ir Karaliaučiaus, Domodedovo bei Maskvos taikomosios dailės muziejai.

Tautodailininkės Romos Gudaitienės karpiniais Arnetų name bus galima pasigrožėti iki sausio 13 d.

Galbūt jos rankų kūryba įkvėps ir jus paimti į rankas žirkles ir popierių bei ką nors gražaus išsikarpyti ir pasipuošti namus šventėms.

Algimanto Barzdžiaus nuotrauka

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.