Antradienį, balandžio 27-ąją – Medicinos darbuotojų dienos proga, per patį vidurdienį, lygiai taip pat, kaip ir praėjusiais metais, vidiniame Kėdainių ligoninės kiemelyje netradiciškai buvo pagerbti ir pasveikinti medikai. Deja, koronaviruso pandemijai nesitraukiant, ir šiemet šventinę nuotaiką medikams teko slėpti po apsauginėmis kaukėmis.

Kėdainių rajono savivaldybė su visa krašto bendruomene, sveikindama Medicinos darbuotojų dienos proga, dovanojo muzikinį sveikinimą – atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės ir pianisto Pauliaus Zdanavičiaus koncertą.

Sveikindama susirinkusius medikus R. Ščiogolevaitė sakė: ,,Mes dėkingi jums visada, ne tik tokią dieną. Žinau, jau antri metai negalite švęsti su kolegomis kartu taip, kaip buvote įpratę anksčiau. Labai noriu palinkėti, kad tas laikas kuo greičiau ateitų. Linkiu susitikti kitą kartą ne ligoninės kiemelyje, bet koncertų salėse“.

Šventę užbaigė „Jerusalema“ vilties šokis, kurį ligoninės kiemelyje sušoko Kėdainių PSPC Greitosios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojai kartu su COVID-19 skyriaus medikais.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

A. Raicevičienės nuotr.