Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Pediatrijos skyriuje gruodžio 1-ąją tradiciškai įžiebta Kalėdų eglutė ir surengta smagi šventė vaikams.

„Džiaugiamės, kad ir šiemet esame pirmieji, eglutės įžiebimu paskelbę apie artėjančias Kalėdas ir pakvietę į šventę tuos vaikučius, kurie susirgo ar atėjo pasitikrinti sveikatos profilaktiškai“, – šypsojosi Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

O šventė – tai geros emocijos, gydantis juokas ir puiki nuotaika. Viso to Pediatrijos skyriuje penktadienį nestigo. Džiugių emocijų pliūpsnį vaikams dovanojo linksmas personažas, klounė Džiuzė, kuri ne tik rodė triukus, bet ir surengė vaikams linksmųjų estafečių, dovanojo ryškiaspalvius balionus. O vėliau atvyko ir Kalėdų Senelis, kuris visus vaikučius vaišino saldainiais.

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriuje, turinčiame apie 3 500 mažųjų pacientų, rengiama daugiau nei dešimtmetį. „Džiaugiamės, kad turime pediatres ir slaugytojas, kurios kuo puikiausiai supranta mažuosius pacientus ir žino, ko jiems reikia. Jos sugeba ne tik puikiai dirbti, bet ir suorganizuoti vaikams šventę“, – sakė A. Rimkevičienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.