Neilgai trukus po Naujųjų metų, laukia dar viena graži šventė – Valentino diena. Deja, kartais jos laukimą apkartina mintys apie tai, ką padovanoti, kaip pasveikinti, kaip nenuvilti. Jei negaliu nupirkti vertingos dovanos, ar jis/ ji nesupyks, ypač jei antroji pusė gali sau leisti nupirkti kažką brangesnio.

Taip sukant galvą, problemos neišspręsime. Geriau pažiūrėkite į tai kūrybiškai ir tikrai suteiksite džiaugsmo netgi neišleisdami didesnės sumos. Įjunkite fantaziją ir koncentruokitės į geras emocijas.

Pradėkite nuo atviruko. Užrašykite ten gražius žodžius ir meilės prisipažinimą. Tai įjungs jūsų fantaziją ir gal ateis mintis ką dar galite padovanoti.

Labai tinkama dovana Valentino dienai – bet kokia įvaizdžio detalė, pavyzdžiui, pirštinės, diržas, dokumentų dėklas. Puiki dovana – kvepalai, rašiklis ar pakabukas, primenantis širdį ar jam brangų dalyką. Taip pat labai smagu gauti ir dovanų čekius, ypač jeigu jie susiję su mėgstamu hobiu, pavyzdžiui, žvejyba ar sportu. Dovanėlę gražiai supakuokite į valentinišką dėžutę ar dovanų popierių – tai taip pat svarbus akcentas.

Įprastai vyrams dovaną išrinkti sunkiau nei merginoms. Merginai galite padovanoti saldumynų širdelės formos dėžutėje, raudoną aksesuarą, pavyzdžiui, šaliką, mielą valentinišką minkštą žaislą. Tiesa, žaislas gali būti ir antistresinis – jie ramina, gražiai atrodo, suteikia malonius pojūčius rankoje. Moters širdį sušildysite gražiais žodžiais ir ji bemat pasipuoš šypsena.

Kitos dovanų idėjos merginai – skoningas papuošalas, puodeliai papuošti Valentino dienos simbolika, dovanų čekiai apsilankyti grožio salone arba apsipirkti apatinio trikotažo parduotuvėje. Ypač pradžiuginti turėtų vienetinis meistro rankų darbo gaminys, individualizuoti dalykai visuomet suteikia daugiau džiaugsmo.

Nepabijokite pirkti širdelėmis puoštų gaminių Valentino dienai, juk kada daugiau, jei ne šiandien. Juk ši diena asocijuojasi su lengvumu, švelnumu. Peržiūrėkite prekyboje siūlomas dovanas ir kažkas tikrai patrauks jūsų dėmesį – nuo širdelės formos muilo ar žvakių iki neriboto biudžeto dovanų idėjų.

Romantiškas vakaras. Tai neatsiejama Valentino dienos detalė. Tai bus nepamirštamai praleistas laikas, ypač jeigu jam pasiruošite iš anksto. Suraskite pikantišką receptą, pagaminkite vakarienę, papuoškite kambarį balionais, širdelėmis, lemputėmis ar žvakėmis. Šis vakaras gali būti toks įspūdingas, kad atstotų brangiausią dovaną.

Tiesa, ne visi yra romantikos mėgėjai ir ne visus sujaudins įprasti Valentino dienos atributai. Tokiems žmonėms užtektų ir paprasto šilto vakaro su skaniu maistu, maloniais pokalbiais ar filmais.

Tikrai neverta persistengti ruošiant Valentino dienos šventę, nes kartais tai gali pasirodyti banalu ar pernelyg pompastiška. Svarbiausia, sutelkite savo vaizduotę, apgalvokite, ar dovana bus naudojama, ar sukels emociją, prisiminimus, ar ji bus susijusi su partnerio ar partnerės asmenybe. O už viską svarbiau – nuoširdžiai ištarti žodžiai, kad mylite.

Parengta pagal Bigbox.lt inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.