Kėdainių kraštą įvairiuose konkursuose bei festivaliuose garsinantys popchorai „Skambantis perliukas“ bei „Perliukas“ nariai ketvirtadienio pavakare apsilankė Kėdainių rajono savivaldybėje, kur susitiko su Kėdainių rajono vadovais – meru Sauliumi Grinkevičiumi bei pavaduotoja Olga Urboniene.

Susitikimo metu jaunieji dainorėliai ne tik dalinosi savo įspūdžiais iš dalyvavimo įvairiuose konkursuose, bet ir pasidžiaugė visai neseniai Vokietijoje, Drezdeno mieste vykusio konkurso „CHRISTMAS WAVE 2019“ metu iškovotu pagrindiniu prizu – konkurso „Grand Prix“. Jis buvo įteiktas popchorui „Perliukas“.

Parvežta daug laimėjimų

Konkurse taip pat dalyvavo popchorų kolektyvai, solistai, ansambliai, šokių kolektyvai ir instrumentalistai iš Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos. „Taigi, varžytis tikrai buvo prieš ką“, – šypsojosi popchorams vadovaujanti nenuilstanti Daiva Makutienė.

„Grand Prix“ „Perliukui“ įteiktas už Kalėdų šventėmis kvepiantį, spindintį ir spalvingą muzikinį kūrinį, kuris sulaukė ne tik visos salės ovacijų, bet ir pačio aukščiausio komisijos narių įvertinimo.
Be šio, pagrindinio, prizo į Kėdainius parvežti ir kiti laimėjimai: konkurse vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ pelnė II vietą, solistė Ugnė Urbonavičiūtė (5m.) – II vietą, solistė Milvita Ardavičiūtė (12 m.) – III vietą, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas KIPRAS+URTĖ – III vietą, solistė Vytautė Makutytė – I vietą.

Kartu į konkursą vyko ir Šėtos gimnazijos merginų grupė. Merginos, pirmą kartą pasirodžiusios didžiojoje scenoje, iškovojo garbingą III vietą.

Negailėjo ovacijų

„Pačioje metų pradžioje išvykome į Vokietiją, į kalėdinį konkursą, kuriam paruošėme kalėdinę programą – šou. Mes po pirmo dainos stulpelio pakėlėme visą salę ant kojų, visi mums pradėjo ploti. Vaikai pagavo azartą, mus plojimai užvedė ir nuotaika dar labiau pakilo. Pasirodymas išties buvo labai gražus“, – šypsojosi popchorų vadovė.

Keliaudami autobusu į konkursą dalyviai turėjo galimybę aplankyti ir susipažinti su Lenkijos Vroclavo miestu, aplankyti jo senamiestį ir ten stovinčią Kalėdų eglutę. Vaikams buvo smalsu suskaičiuoti kuo daugiau ten pabirusių nykštukų, kurių Vroclavo mieste yra 180.

Dar viena pažintis ir ekskursija visų laukė Drezdeno (Vokietija) mieste – buvo aplankytos šio miesto lankytinos vietos.

Džiaugėsi ir tėvelių parama

Tokie laimėjimai tarptautiniuose konkursuose – ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. D. Makutienė pasakojo, kad tik subūrus pirmąjį popchorą, turėjo 13 vaikų, o šiuo metu užsiėmimus lanko net 50 mažųjų kraštiečių, jie yra suskirstyti į tris amžiaus kategorijas: nuo 3 iki 5 metų („Perliukai junior“), 6–7 metų („Perliukai“) ir 6–12 metų („Skambantys perliukai“).

„Konkurse Vokietijoje buvome įvertinti pačiu pagrindiniu prizu, kuris mums pakėlė ūpą dar labiau tobulėti, būti žinomiems ne tik Kėdainiuose, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – kalbėjo D. Makutienė ir pridūrė, kad esanti labai dėkinga ir tėvelių parama, be kurios nebūtų pavykę pasiekti tokių gražių laimėjimų.

Rajono vadovų padėkos

„Mes labai džiaugiamės visais gražiais mūsų krašto žmonių pasiekimais – nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusiųjų. Jūsų pasiekimai dideli, laimėjimai labai įspūdingi. Tėveliai, labai džiaugiuosi ir jumis, nes be jūsų pagalbos ir noro, kad vaikai tobulėtų, pamatytų pasaulio, būtų visai kitaip“, – sakė Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

Susipažinęs su kiekvienu vaiku, vėliau kartu su mero pavaduotoja kiekvienam jų įteikė savivaldybės skirtas dovanas bei palinkėjo ir toliau skinti pergales įvairiuose konkursuose, gražiai bendrauti bei kaskart tobulėti dainuojant.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.