Kovo 20–21 dienomis daugelyje Lietuvos miestų vykusi priešvelykinė „Maisto banko“ akcija į savo sūkurį įtraukė mažiau Kėdainių krašto paramos gavėjų.

Rajono paraplegikų asociacijos nariai su šypsenomis ir dėkingumu paėmė kiekvieną auką – jiems gyvenimą palengvina bet kokia pagalba.

Rajono paraplegikų asociacijos nariai su šypsenomis ir dėkingumu paėmė kiekvieną auką – jiems gyvenimą palengvina bet kokia pagalba.

Šįkart labdaringo kraštiečių entuziazmo tikėjosi penki dalyviai: neįgaliųjų ir paraplegikų organizacijos, priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenė „Vilties švyturys“, labdaros ir paramos fondas „Tavo svajonė“ ir vaikų globos namai „Saulutė“. Šįkart akcijoje nedalyvavusių organizacijų vadovai sakė, kad yra dėkingi Kėdainių krašto žmonėms už jų dosnumą bei gerumą, tačiau pavargo nuo kai kurių savo bendruomenių narių priekaištų: „Mes pavargome aiškintis savo nariams, kodėl tenka dalyti tokią, o ne kitokią paramą. Žmonės tapo išlepę, dažnas reikalauja aliejaus, cukraus, miltų, o mes daugiausia surenkame makaronų bei įvairių kruopų. Gaila, kad ne visi supranta, jog labdara yra tokia, kokia suaukojama. Manau, kad po tokio žingsnio sulauksime kitokių atsiliepimų ir kitąkart jokių reikalavimų nebebus.“
Puikiai nusiteikę „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo nuolatiniai paramos gavėjai – paraplegikų asociacijos aktyvistai. Pasak Elenos Stagniūnienės, paraplegikai nėra išlepę ir su dideliu dėkingumu paima viską, ką kraštiečiai suaukoja: „Mums praverčia viskas, ką gauname. Nesame išrankūs.“
Kėdainių rajone per šią „Maisto banko“ akciją suaukota negendančių maisto produktų už 6 833 eurų (8615 maisto produktų vienetų), o visoje Lietuvoje geradariai sunkiau gyvenantiesiems maisto paaukojo už 302 tūkst. eurų.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.