Praėjusį penktadienį LSMU Šeimos medicinos klinikoje buvo surengta tradicinė karjeros mugė, kurios tikslas – gydymo įstaigos atstovams, būsimiems darbdaviams, pristatyti savo gydymo įstaigą, kurią norėtų pasirinkti šeimos medicinos studijas baigiantys rezidentai.

Kaip sakė Šeimos medicinos klinikos vadovas prof. Leonas Valius, labai svarbu, kad rezidentai absolventai padarytų teisingą sprendimą, pasirinkdami savo gyvenimo kelią ar bent pirmąjį jo etapą. Pristatyti gydymo įstaigų atvyko keliolika jų atstovų, kurie papasakojo apie darbo sąlygas bei galimybes, pabrėžė, kodėl verta rinktis būtent jų įstaigą, atsakė į rezidentų klausimus ar net išgirdo rimtą susidomėjimą savo įstaiga.

VšĮ Kėdainių PSPC pristatė vidaus medicininio audito padalinio vadovė Ramunė Kabošienė. Pristatymo metu ji pateikė įstaigos viziją, misiją, įvardino įstaigos vertybes, centro struktūrą, teikiamas paslaugas, darbuotojų bei prisirašiusių pacientų skaičių, pagarsino įstaigos išskirtinumą bei kokios laukia tobulėjimo galimybės prisijungus prie šios įstaigos medikų komandos.

Buvo pagarsinta, jog rezidentūros bazių šalies gydymo įstaigose yra žymiai daugiau negu rezidentų. Priimtas sprendimas, kad nuo šių metų rezidentams yra privaloma išvykti iš Kauno ir pasirinkti rezidentų bazes, esančias ne tik tai Kaune. Pailgės ir rezidentūros studijų laikas – jis truks 4 metus, iš kurių 2 metai bus skirti šeimos medicinai, todėl rezidentų kiekis bazėse padidės.

Po susitikimo Šeimos medicinos klinikos šeimos gydytojas doc. Gediminas Urbonas teigė, jog  buvo vertybė ne tik pamatyti rezidentus, bet ir ,,pirkliams“ pamatyti vieniems kitus ir suprasti aplinką kaip juda šeimos medicina bei kaip dirba įstaigos kitur.

Gydymo įstaigas pristatė ir Ukmergės PSPC, Mosėdžio PSPC, Kauno miesto poliklinika, Šilutės ,,Sveikatos darna“, klinika ,,InMedica“, Rokiškio PSPC, Alytaus PSPC, Šiaulių centro poliklinika, Veiveriečių sveikata, Plungės sveikatos centras, Medicinos namai Kuršėnuose, Užvenčių sveikatos centras bei kt.

VšĮ Kėdainių PSPC gegužės 5 d. (nuo 10.00 iki 13.00 val.) vyks Atvirų durų diena, norintiems prisijungti prie šeimos gydytojų komandos, arba pasirinkti mūsų įstaigą kaip rezidentūros bazę šeimos gydytojo kompetencijų įgijimui. Registruotis tel. Nr. 8 347 515 73 arba el. paštu info@kedainiupspc.lt Galima rašyti VšĮ Kėdainių PSPC direktorei Joanai Kleivienei el. paštu direktorius@kedainiupspc.lt ar skambinti mob. tel. 8 617 62 283.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.