Traukti virvę nėra paprasta – reikia jėgos, ištvermės, sinchroninių komandos narių judesių ir netgi tinkamos avalynės.

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą, pro Kėdainius slenkant audros debesims, finišavo rajono seniūnijų žaidynės „Sportas visiems“, išaiškinusios stipriausius seniūnijų virvės traukikus, futbolininkus, dvipūdės kėlikus ir sportiškiausius seniūnus.

Trečiajame žaidynių etape progą pademonstruoti jėgą ir vikrumą turėjo kaimiškųjų seniūnijų vyrai, nes miesto seniūnija virvės traukimo, dvipūdės kėlimo, futbolo rungtyse nedalyvavo, o varžėsi tik seniūnų trikovėje. Pastaroji vyko Kėdainių arenoje – seniūnai išbandė rankos taiklumą trijose rungtyse, kuriose išaiškėjo po lygiai taškų surinkę lyderiai. Tai – Surviliškio seniūnė Vanda Petrauskienė ir Josvainių seniūnas Algimantas Sirvydas. Pirmoji vieta be ginčų džentelmeniškai skirta moteriai, o trečiąją užėmė Krakių seniūnas Jonas Dalbokas.

Seniūnijų žaidynių trečiojo etapo nugalėtojus sveikino rajono meras Saulius Grinkevičius.

Atkaklios kovos virė futbolo aikštėje, kurioje varžybos dėl prizinių vietų vyko pilant lietui ir dundant griaustiniui. Pirmąją vietą iškovojo Vilainių seniūnijos komanda, antrąją – Pelėdnagiai, treti liko Dotnuvos seniūnijos futbolininkai.

Emocingos kovos vyko ir virvės traukimo rungtyje, kurioje sėkmę lėmė ne tik vyrų jėga ir ištvermė, bet ir komandos susiklausymas ir netgi – tinkama avalynė. Šioje rungtyje nebuvo lygių Truskavos seniūnijos vyrams. Praėjusiais metais truskaviečiai Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse užėmė trečią vietą, yra tapę kitų varžybų prizininkais. Tačiau ne ką mažesnių pagyrimų ir pagarbos nusipelno ir kitų komandų vyrai, kurie nepailsdami iš virvės traukimo rungties skubėdavo į futbolo aikštę sužaisti su priešininkais, o iš ten – atgal.

Dvipūdės kėlimo rungtyje nugalėjo Krakių seniūnijos vyrai, antri buvo Surviliškio, treti – Pernaravos seniūnijų sportininkai.

Vyrai varžėsi ir dvipūdės kėlimo rungtyje.

Susumavus visų trijų žaidynių etapų rezultatus paaiškėjo, kad masiškiausiai žaidynėse dalyvavo ir pagal neoficialią meistriškumo įskaitą geriausiai pasirodė Vilainių seniūnija.

Pasveikinti sportininkų ir įteikti nugalėtojams taurių bei medalių atvyko rajono meras Saulius Grinkevičius.
„Labai jumis visais džiaugiuosi. Visada gerbiau sportą mylinčius žmones, nes ir pats sportuoju nuo mažens ir aktyviai tai darau iki šiol, – sakė meras. – Šaunuoliai, vyrai! Tikiuosi, kad ir toliau draugausite su sportu, komandas papildys nauji nariai, o seniūnijų varžybos įvyks ir kitąmet.“

„Šių rungčių nugalėtojai, kaip ir pirmųjų dviejų etapų varžybų nugalėtojai, atstovaus mūsų savivaldybę rugsėjo 2 dieną Jonavoje vyksiančiose zoninėse Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse“, – sakė Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius. Skyriaus vardu jis padėkojo seniūnijų sporto organizatoriams, varžybų teisėjams, medicinos darbuotojams, seniūnams ir visiems varžybų dalyviams.

Linkime seniūnijų sportininkams sėkmės zoninėse varžybose Jonavoje!

 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.