Spalio pradžioje iš Kėdainių ligoninės rūbinės buvo pavogta striukė. Ją pasisavinusi 26-erių metų moteris gavo baudą, o striukė grąžinta savininkei. Po šio įvykio susirūpinta lankytojų asmeninių daiktų apsauga.

Kėdainių ligoninė informuoja, kad rūbinėje greta registratūros, konsultacinėje poliklinikoje prie priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus ir terapiniame korpuse įrengtos rakinamos spintelės, kuriose pacientai ir lankytojai galės palikti viršutinius drabužius ir kitus asmeninius daiktus, pavyzdžiui, skėčius, kepures, šalikus.

Jei paliekate striukes, paltus ne užrakinamose spintelėse, prašoma jų kišenėse nepalikti vertingų daiktų. Pagrindinėje rūbinėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, tam, kad asmenims nekiltų pagunda pasisavinti svetimus daiktus, o atsitikus tokiam įvykiui, būtų galima operatyviai nustatyti kaltininką.

VšĮ Kėdainių PSPC irgi praneša, kad atnaujintos rūbinės, esančios vaikų poliklinikoje bei Psichikos sveikatos skyriuje. Čia taip pat įrengtos rakinamos daiktų saugojimo spintelės.

Parengta pagal  Kėdainių PSPC ir Kėdainių ligoninės inf.

PSPC nuotr.