2008 metais prasidėjusi AB „Lifosa“ tarpcechinė spartakiada tapo gražia tradicija. Praėjusį savaitgalį lifosiečiai, susirinkę į renginio uždarymo šventę, prisiminė šiųmečių žaidynių akimirkas ir išsidalijo apdovanojimus.

Administracijos ir gamybos automatizavimo cecho komandos narys Paulius Subačius pulo turnyre užėmė pirmą vietą.

2015 metų spartakiada praėjusių metų spalį startavo karingu turnyru. Per penkis mėnesius susirungta dar devyniuose turnyruose: šachmatų, tinklinio, šaškių, biliardo, plaukimo, krepšinio, stalo teniso ir boulingo. Tikra atrakcija visiems sportininkams tapo nauja rungtis – poledinės žūklės varžybos.
Kiekvienais metais sportininkų būrys gausėja, tad šiais metais savo jėgas įvairiose rungtyse išbandė 179 sportininkai, tarp jų – 20 moterų. Net 35 dalyviai pasirodė dviejuose turnyruose, 19 – trijuose, 6 – keturiuose. Patys aktyviausi sportininkai: Aira Gecel, atstovavusi administracijos ir Gamybos automatizavimo cecho komandai, Mindaugas Kulpavičius ir Ina Grinienė (abu dalyviai – Aliuminio fluorido ir Geležinkelio transporto cechų komandos atstovai) kovėsi net 5 rungtyse. Ypatingu aktyvumu pasižymėjo Arūnas Kolojanskas (Mechanikos cecho komanda), kuris spėjo sudalyvauti net šešiose rungtyse.
Komandų nariai siekė ne tik asmeninių rezultatų, pusę metų visi atidžiai sekė bendrą spartakiados turnyrinę lentelę. 2015 metų spartakiados uždarymo metu ant garbės pakylos lipo: Administracijos ir Gamybos automatizavimo cecho komanda, užėmusi 3 vietą, sidabro medaliais pasipuošė 25 Fosforo rūgšties cecho sportininkai. 2015 metų Tarpcechinės AB „Lifosa“ spartakiados čempionais tapo Mechanikos cecho komanda, kurios sąskaitoje net 4 laimėti turnyrai, kartą užimta antra vieta ir tris kartus pelnyti bronzos medaliai.
Spartakiados metu buvo apdovanoti ne tik geriausi, aktyviausi sportininkai – nebus pamirštos ir linksmos istorijos, nutikusios visų turnyrų metu, bei įvertinti įdomūs rezultatai. Nominacijos šmaikščios, juk spartakiada ir yra žaidimas, kasmet suburiantis vis gausesnį „Lifosos“ kolektyvą ne tik siekti rezultatų, bet ir pabūti kartu, sportuoti ir sveikai gyventi.
Žaidynių uždarymo šventės dalyviai negailėjo plojimų „Metų restruktūrizatoriui“ – Gintarui Bardauskui – už tai, kad paraiškose komandą pristatinėjo kaip AlFC komanda, nors joje žaidė ir GTC darbuotojai. „Metų uosle“ pavadintas Šarūnas Mieliauskas, į komandą surinkęs tokius žmones, kurie asmeninėse varžybose pelnė daugiausiai medalių. „Moterų gerbėjais“ paskelbti Nerijus Mickevičius ir Marius Maskaliūnas už tai, kad jų komandoje moterys sudarė net 19 proc. visų dalyvių. „Metų agento“ titulas teko Egidijui Kurkliečiui už sėkmingą legionierių paiešką: apsaugos 3 vyrai su Rimantu Lukošiumi priešakyje labai prisidėjo prie 3 vietos iškovojimo. „Metų draugystės“ prizai atiduoti Raimondui Petlinskui ir Arvydui Galiniui už tai, kad žaisdami tinklinį abu patyrė traumas, bet sugebėjo įpūsti komandai kovinę dvasią ir neliko paskutinėje vietoje.
„Metų 100 procentų“ paskelbta Daiva Stašaitienė (MC), dalyvavusi tik dvejose varžybose ir abejose pelniusi aukso medalius.
„Metų gamtosaugininko“ vardas suteiktas Kęstučiui Kemešiui už tai, kad sugebėjo pagauti ypatingą laimikį – pirmame ture vieną 5 gramų žuvelę, tačiau antrame rate pagavęs 981 gramą žuvies jis užėmė grupėje pirmą vietą.