Praėjusį penktadienį Kėdainių arena nusidažė mėlyna spalva. Būtent mėlynai pasipuošę lifosiečiai rinkosi į kompanijos „Eurochem“, valdančios AB „Lifosa“ kontrolinį akcijų paketą, keturioliktojo gimtadienio šventę. 

Renginio metu gamybininkai leidosi į nuotaikingą kruizą aplink pasaulį, nes „Lifosoje“ pagamintos trąšos vien pernai pasiekė aštuoniolikos pasaulio šalių 65 uostus.
„Lifosai“ dėmesys ir investicijos

Už gerą darbą padėkos įteiktos labiausiai nusipelniusiems lifosiečiams.

Už gerą darbą padėkos įteiktos labiausiai nusipelniusiems lifosiečiams.

„Lifosa“ skaičiuoja ilgesnę negu pusšimčio metų istoriją. Jos gyvavime buvo visko: ir pakilimų, ir nuopuolių. Ypač sunkų laiką bendrovė išgyveno maždaug prieš keturiolika metų. Tada prasidėjusi krizė įmonę gramzdino vis gilyn. Tačiau pagalbos ranką laiku ištiesė neseniai susikūrusi Rusijos kompanija „EuroChem“. Jai Kėdainių trąšų gamykla buvo pirmoji Vakarų Europoje. „Jei ne ši kompanija, „Lifosos“ šiandien greičiausiai nebūtų. „EuroChem“ dėka mūsų gamykla užima trečią vietą pasaulyje tarp trąšų gamintojų. Kėdainiai yra žinomi kaip kokybiškų trąšų gamintojai. Mūsų gamykla šiuolaikiška, moderni ir saugi. Per trylika metų akcininkai į „Lifosą“ investavo apie vieną milijardą dolerių“, – sakė AB „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas. Direktoriaus teigimu, ypač daug dėmesio akcininkai skiria aplinkosaugai.
Netolimoje ateityje yra numatyta „Lifosos“ plėtra. Anot J. Dastiko, per ateinančius penkerius metus Kėdainių trąšų gamintojus turėtų pasiekti apie 300 milijonų dolerių investicijos.
Jėga slypi darbuose

Kompanijos „Eurochem“ gimtadienis – puikus renginys visai jos narės – bendrovės „Lifosa“ – bendruomenei.

Kompanijos „Eurochem“ gimtadienis – puikus renginys visai jos narės – bendrovės „Lifosa“ – bendruomenei.

„EuroChem“ gimtadienį kartu su kėdainiečiais šventęs kompanijos viešųjų ryšių departamento vadovas Vladimiras Torinas pasidžiaugė puikiais „Lifosos“ rezultatais ir palinkėjo sėkmės būsimuose darbuose: „Mūsų kompanija susikūrė turėdama didelių ambicijų. Kažkada startavome su trimis gamyklomis, kurių dvi buvo visai apgriuvusios, o viena kiek geresnės būklės. Ketvirtąja tapo gana sunkiai gyvenusi „Lifosa“. Tačiau turėdami aiškius tikslus ir negailėdami investicijų „EuroChem“ vadovai sukūrė puikų mechanizmą su 20 tūkstančių žmonių, dirbančių 70 padalinių visame pasaulyje. Mūsų kompanija gamina per 100 rūšių produkciją. Kai turime tokį rezultatą, galime būti ramūs dėl ateities. Mano linkėjimas kėdainiečiams labai paprastas: mūsų jėga yra tai, kad mes dirbame, bet nepolitikuojame. Tad ir ateityje linkiu sėkmingo darbo.“ V. Torinas ypač pasidžiaugė, kad „EuroChem“ gimtadienis vyko kompanijos Kėdainiams dovanotoje arenoje. Jo teigimu, jei darbai ir toliau duos gerų rezultatų, tai prasmingų ir vertingų dovanų kėdainiečiai gali tikėtis ir ateityje.
Už gerą darbą – aukso ženkliukas

Bendrovės „Lifosa“ generalinį direktorių Joną Dastiką į šventę palydėjo žmona Nijolė.

Bendrovės „Lifosa“ generalinį direktorių Joną Dastiką į šventę palydėjo žmona Nijolė.

Ypač įsimintinas „EuroChem“ gimtadienis liks bendrovės „Lifosa“ technikos direktoriui Rimantui Proscevičiui. Jam kompanijos vadovai suteikė nusipelniusio darbuotojo vardą ir apdovanojo aukso ženkliuku. „Rimantui Proscevičiui teko 82-asis kompanijos auksinis ženkliukas. Labai simboliška, kad jis atkeliavo ten, kur buvo įteiktas pats pirmasis šis aukštas apdovanojimas. Pirmuoju jo šeimininku prieš daugelį metų tapo „Lifosos“ generalinis direktorius Jonas Dastikas. Tad kėdainiečiai gali didžiuotis turėdami du direktorius, kuriems suteiktas nusipelniusio darbuotojo vardas“, – sveikindamas R. Proscevičių sakė V.  Torinas.
R. Proscevičius trąšų gamykloje dirba daugiau kaip ketvirtį amžiaus. „Karjerą pradėjau po mokslų Kaplių profesinėje mokykloje. Ilgus metus dirbdamas keičiausi pats, mačiau, kaip keitėsi ir gamykla. Ypač sunku buvo po privatizacijos. Tačiau smagiausia, kad visi sunkumai liko praeityje. Manau, kad po dešimties metų „Lifosa“ bus dar pažangesnė ir našesnė įmonė“, – puikia „Lifosos“ ateitimi tiki vienas jos vadovų R. Proscevičius.
Padėkos dvidešimčiai lifosiečių

Technikos direktoriui Rimantui Proscevičiui (centre) įteiktas 82-asis kompanijos „Eurochem“ auksinis ženkliukas, garantuojantis nusipelniusio darbuotojo vardą.

Technikos direktoriui Rimantui Proscevičiui (centre) įteiktas 82-asis kompanijos „Eurochem“ auksinis ženkliukas, garantuojantis nusipelniusio darbuotojo vardą.

„Eurochem“ padėkos raštai įteikti dvidešimčiai lifosiečių. Vieni jų pagerbti už ilgametį darbą, kiti už atsidavimą ir gerus veiklos rezultatus.
Padėkos raštu pagerbtas Sieros rūgšties cecho meistras remontui Tomas Janonis sakė, kad įmonėje dirba jau 24 metus ir apie darbo keitimą net negalvoja: „Mūsų darbe reikia profesionalumo ir noro tobulėti. Turime visas galimybes dirbti ir užsidirbti, tik tam reikia noro. Smagu, kad dirbu geroje įmonėje, kurioje sudaromos saugios ir orios darbo sąlygos. Ypač džiugina puikių idėjų turintis jaunimas. Mes esame šauni komanda.“
Gerą kruizo nuotaiką „EuroChem“ gimtadienio šventėje kėdainiečiams dovanojo Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, Kauno muzikinio teatro artistai, roko grupė „Antis“ ir grupė „Tabasco“.

[tribulant_slideshow gallery_id=“121″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.