Bronislovas Šimokaitis įvertintas kaip vienas geriausių 2014 metų Lietuvos trenerių.

Bronislovas Šimokaitis įvertintas kaip vienas geriausių 2014 metų Lietuvos trenerių.

Lietuvos bokso bendruomenė metų pabaigoje tradiciškai paskelbė geriausius sportininkus, trenerius ir teisėjus. Jų tarpe šmėžuoja ir kėdainiečių pavardės.

Šiemet tarp laureatų – šalies moterų bokso istoriją perrašiusi Vaida Valskytė, Europos Sąjungos (ES) vicečempionas Eimantas Stanionis ir sparčiai tobulėjantis sunkiasvoris Tadas Tamašauskas.

V.Valskytė pasaulio bokso čempionate užėmė istoriškai aukštą 5 vietą, solidžiai pasirodė ir V.Valskytės kolegės Ana Starovoitova (Vilnius) bei Kristina Rimkutė (Klaipėda), užėmusios penktąsias vietas Europos čempionate.

Geriausiųjų tarpe – ir trys kėdainiečiai

Į vyrų metų geriausiųjų penketuką pateko ES vicečempionas kaunietis Eimantas Stanionis, šiais metais sėkmingai kovojęs ir Vokietijos Bundeslygoje. Taip pat šiemet išsiskyrė Londono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas (5 vieta ES čempionate), vilnietis Edgaras Skurdelis (laimėtas turnyras Sankt Peterburge ir 2 vieta varžybose Grozne), kaunietis Mantas Valavičius (laimėtas turnyras Rygoje) ir T.Tamašauskas. Bokso trenerio karjerą pradėjęs vilnietis jauniems auklėtiniams gali pasigirti ES čempionato bronzos medaliu, tarptautinio turnyro Azerbaidžane ir pasaulio naftos šalių taurės nugalėtojo titulais.

Kaip visada, Lietuvos bokso federacija (LBF) įvertino geriausius trenerius ir teisėjus. Į geriausių trenerių penketuką pateko ir kėdainietis Bronislovas Šimokaitis. Geriausiais išrinkti ir Vidas Bružas (Kaunas, E.Stanionio treneris), Vladimiras Bajevas (Vilnius, E.Petrausko treneris), Ramūnas Kulbis (Jonava) ir Vincas Murauskas (Šilutė).

Teisėjų korpuse 2014 metais išsiskyrė net du kėdainiečiai: Vilmantas Bobinas ir Gintaras Šniukšta. Įvertinti ir kaunietis Arnoldas Mackevičius, vilnietis Rytis Vasiliauskas ir Kęstutis Bagdanavičius iš Kalvarijos.

Nauji metai,nauji projektai

„Mes labai džiaugiamės visų savo sportininkų, trenerių, teisėjų pasiekimais. Nors bokso bendruomenei buvo iškilę iššūkių metų pabaigoje dėl žiniasklaidos nušviestų įvykių, tačiau tikiu, kad jie mus visus tik sustiprino. Rio de Žaneiro olimpinis ciklas jau įpusėjo, todėl bokso laukia nauji iššūkiai. Bokso bendruomenės vienybė bus tarp esminių 2015 metų tikslų, nes mes galime būti stiprūs tik tada, jei esame vieningi“, – sakė Lietuvos bokso federacijos (LBF) prezidentas Darius Šaluga.

Federacijos vadovas taip pat užsiminė, kad 2015 metais LBF imsis naujų, Lietuvai dar nematytų bokso projektų. Tai atvers ir naujus galimybių horizontus Lietuvos boksininkams, ir padės federacijai pritraukti daugiau lėšų naujų talentų ugdymui.

„Metų pabaiga mums nėra atokvėpio metas. Atvirkščiai – dabar intensyviai dirbame, kad 2015 metais Lietuvos boksas žengtų į priekį, kad kiltų mūsų boksininkų motyvacija, kad gerėtų sąlygos jaunimui. Apie laukiančius renginius tikimės informuoti jau artimiausiu metu“, – kalbėjo D.Šaluga.

Lietuvos bokso federacijos inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.