Budrio gatvės daugiabučių kiemuose dar ketvirtadienio rytą buvo matyti išvakarėse praūžusios liūties pėdsakai.

Šią vasarą dažnos liūtys neaplenkia ir Kėdainių, sukeldamos nepatogumų ir stabdydamos pradėtus darbus. Trečiadienio vakarą praūžusi liūtis užtvindė kai kurių namų kiemus ir privažiavimus, nes šuliniai nespėjo sugerti vandens.

Balose skendo ir prie Respublikos gatvės stovinčių kai kurių daugiabučių kiemai, ir kitame miesto gale, netoli geležinkelio stoties stovintys privatūs ir nedideli daugiabučiai namai. Ketvirtadienio rytą Budrio gatvės 9-uoju numeriu pažymėto ir aplinkinių daugiabučių gyventojai negalėjo išvažiuoti automobiliais iš kiemų, nes juos ir įvažiavimą tvindė lietaus vanduo. Vėliau, patiems gyventojams pakėlus šulinio dangtį, vanduo nuslūgo.

Liūtis padarė žalos ir maudymvietėse. Lietus paplovė neseniai suvežtą paplūdimio smėlį, o kai kuriuose seniūnijos keliuose „pagraužė“ ir kelkraščius.

Lietus taip pat trukdo atlikti suplanuotus vasaros darbus – darbininkai negali baigti lyginti žvyrkelių dangos, nes duobėse stovi vanduo. Mieste taip pat dar nebaigtas gatvių duobių remontas. Pavyzdžiui, šiuo metu pilnos vandens duobės, paruoštos asfaltavimui kelyje į Daumantų sodus. Sinoptikai kitą savaitę žada geresnius orus, tad tikimasi, kad darbai pajudės greičiau.

Panašios naujienos