Šią savaitę, iki miesto gimtadienio šventės pabaigos, kėdainiečiai ir miesto svečiai dar gali suskubti apžiūrėti fotografo Algimanto Barzdžiaus darbų parodą „Laimingi Afrikos vaikai“, surengtą unikalioje erdvėje – Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje.

Bažnyčios erdvėje eksponuojamos fotografijos su žaidžiančiais, šokančiais, besimaudančiais ir beveik visur besišypsančiais Afrikos vaikais kelia dar didesnį įspūdį ir dar labiau skatina susimąstyti, kur slypi tikroji žmogiška laimė bei ar ją apskritai įmanoma išmatuoti vakarietiškais kriterijais…

„Nepamiršiu to jausmo ir kilusių apmąstymų, kai vienumoje, tarp šventųjų paveikslų, kabinau šias fotografijas“, – sakė Kėdainiuose dirbantis fotografas, Lietuvos žurnalistų sąjungos, Lietuvos spaudos fotografų, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys Algimantas Barzdžius. Už šią novatorišką idėją jis dėkingas Šv. Juozapo parapijos klebonui, kunigui Norbertui Martinkui, kuris ir pasiūlė surengti parodą sakralioje erdvėje.

Paroda į mūsų miestą atkeliavo iš Kauno rajono Raudondvario dvaro Menų inkubatoriaus, kur buvo eksponuojama vasarą. Fotografijose užfiksuotos kelionės po Zanzibarą ir Tanzaniją akimirkos, fotografui palikusios didžiausią įspūdį. Natūralioje aplinkoje užfiksuotų vaikų veiduose atsispindi ryškios emocijos, o ar jos reiškia, kad Afrikos vaikai, nors ir skursdami, yra laimingesni, A. Barzdžius sako nežinantis. „Nežinau, ar man tik susidarė toks įspūdis, kad Afrikoje vaikai laimingesni, bet jie visada besišypsantys“, – vaikų mokėjimu džiaugtis žavėjosi fotografas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.