Pastaruosius keletą mėnesių kėdainiečiai, praeidami pro miesto centre stovintį laikrodį, vis stebėdavosi, kaip jis gadina miesto veidą.

per keletą metų laikrodžio apdaila neatlaikė vėjo, lietaus ir saulės smūgių.

per keletą metų laikrodžio apdaila neatlaikė vėjo, lietaus ir saulės smūgių.

Lietus, saulė, vėjai šį laikrodį buvo gerokai apgadinę ir subjauroję.

Pasak miesto seniūnijos vyriausiosios specialistės Aurelijos Nugarienės, nuo pastatymo laikrodžio išorė nebuvo tvarkyta.

„Mes rūpinamės šiuo laikrodžiu, tačiau išorė vis laikėsi gerai ir jos tvarkyti nereikėjo. Matyt, kiekvienas daiktas turi savo galiojimo laiką. Dabar atėjo metas atnaujinti laikrodį, nes jo apdailos plokštėse atsilaupė ir nutrupėjo dažai. Iki šiol buvom tvarkę ir remontavę tik laikrodžio mechanizmą, kad tiksliai būtų rodomas laikas“, – sakė A. Nugarienė.

Patyrę specialistai netruko pagražinti apšiurusį laikrodį.

Patyrę specialistai netruko pagražinti apšiurusį laikrodį.

Ką daryti su atsilaupiusiu ir atnaujinti besiprašiusiu laikrodžiu, seniūnijos vadovai sprendė kartu su rajono savivaldybės vadovais. Buvo nutarta, kažko ypatingo nedaryti. „Tiesiog pamatėme, kad perdažyti laikrodžio apdailos nepakaks. Pas patyrusį kėdainietį reklamų gamybos specialistą Vitolį Staškevičių užsakėme santūrias apdailos plokštes ir jomis pakeitėme senąsias.

Darbas atliktas operatyviai ir dailiai. Džiugu, kad vėl turime tvarkingą laikrodį ir jis savo ankstesniu vaizdu nebegadins miesto veido“, – atnaujintu laikrodžiu pasidžiaugė seniūnijos specialistė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.